Silverlight | سیلورلایت

آباژور پایه بلند

اگر کمی فضای اضافه در منزل خود دارید بهتر است از آبازور پایه بلند استفاده کرده و فضا را پر کنید. آپاژورهای پایه بلند، سبک های زیبایی را دارند و علاوه بر تامین نور مطالعه و روشنایی، در دکوراسیون هم نقش مهمی دارند.

در این مطلب مدل های جذاب و جدید از آباژور پایه بلند معرفی می شود که می تواند نظر شما را جلب کند.

آباژور پایه بلند مناسب برای دکوراسیون

 آباژور سبک نقشه برداری

در این تصویر یک جفت از این آبا/زور پایه بلند در کنار پنجره دیده می شود. پایه های این آباژور به سبک نقشه برداری است. به همین دلیل نان نقشه برداری را به خود گرفته اند. همانگونه که می بینید این آباژورها نه تنها وسیله تامین نور هستند، بلکه کلاهک سیاه ان ها در تضاد با دکوراسیون سفید، هماهنگی و هارمونی خوبی دارد.

 آباژور عکاسی

این مدل آباژور یکی از جدیدترین مدل های آباژور پایه بلند است. از آن جهت نان عکاسی را به خود گرفته است که دقیقا شبیه چراغ های عکاسی است.

این آباژورها می بایست در گوشه اتاق قرار داده شوند. البته طراحان این آباژور برای افرادی که فضای بزرگ ندارند هم مدل های جذابی را طراحی کرده است. می توانید بر اساس میزان فضایی که دارید یکی از این آباژورها را انتخاب کنید.

تفاوت این آباژور با آباژورهای بالا در این است که نیمه سه پایه می باشد. به این معنا که نیمه پایین آن را یک سه پایه تشکیل داده و یک میله نیمه بالایی را کنترل می کند. برخلاف نمونه های دیگر  که همگی سه پایه بودند.

Image result for black tripod floor lamps

همانگونه که می بینید این مدل آباژورهای پایه بلند همگی دارای یک سه پایه هستند. ممکن است این سه پایه چوبی یا فلزی باشد. انتخاب آن به خودتان و سبک دکوراسیون منزلتان بستگی دارد.

ویژگی مهم دیگر این آباژورها این است که می توان رنگ آن ها را با رنگ دکوراسیون هماهنگ کرد. یا رنگ پایه را با دکوراسیون و یا رنگ کلاهک را با دکوراسیون.

Image result for black tripod floor lamps

گاهی آباژورهای پایه بلند دارای پایه ای بسیار ضخیم و کلفت هستند. برای انتخاب این آباژورها باید دقت کنید که فضایی را برایشان در نظر بگیرید که کنج باشد و در رفت و آمد اطراف قرار نداشته باشد. این آباژورها معمولا دارای ارتفاع زیادی هستند و بلندی آن ها بیشتر از وسایل خانه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه