Silverlight | سیلورلایت

استادیوم های ورزشی

برای طرفداران ورزشی، هیچ چیز جذاب تر از تشویق تیم مورد علاقه خود در استادیوم های ورزشی نیست. اما گاهی اوقات وجود نورپردازی غلط و استفاده از وسایل نورپردازی قدیمی موجب می شود تا این علاقه تبدیل به احساس ناخوشایندی در فرد شود.

دهها سال است که مقامات مسول این حوزه، عرصه زمین بازی را با استفاده از چراغ های متال هالید روشن کرده اند. این تکنولوژی زمانی بیشتر شد که مسابقات به صورت زنده از تلویزیون پخش شد. اما این نوع نورپردازی نیز خود دارای مشکلات بسیار زیادی بود. با ظهور تکنولوژی ال ای دی کم کم استادیوم ها و زمین های ورزشی تمایل به استفاده از ان ها پیدا کردند. در چراغ های LED  سایر اشکالات نورپردازی سنتی از بین رفته است. نورپردازی مناسب در استادیوم های ورزشی در فروشگاه های خرده فروشی، صنایع و سایت های ساختمانی اهمیت دارد. به همین دلیل نیاز است تا نورپردازی آن ها احیای شود. استفاده از این محصولات مزایای بیشماری دارد که به بعضی از ان ها اشاره می شود.

محصولات پیشرفته ال ای دی
محصولات روشنایی LED در فضای باز مناسب می تواند بر عملکرد تماشاگران و بازیکنان در محل تاثیر داشته باشد. این محصولات نه تنها موجب دید بهتر تماشاچیان می شود بلکه به بهبود عملکرد بازیکنان نیز کمک می کند.

تجربه تماشای فراموش نشدنی
روشنایی LED در فضای باز به طور قابل توجهی می تواند مکان مسابقه را  به یک تجربه واقعی برای همه حاضران تبدیل می کند. نورپردازی بدون انعکاس اجازه می دهد که طرفداران دیدگاه واضح تری از هر حرکتی که در این زمینه اتفاق می افتد، داشته باشند.

هزینه نورپردازی کاهش یافته است
رقابت های حرفه ای دارای ارزش سرگرمی بالا هستند؛پس کاملا واضح است می توان درامد بالایی در این میان داشت. با این حال صرفه جویی در هزینه ها به منظور کسب درآمد بیشتر کاملا منطقی است. ممکن است خرید محصولات ال ای دی در نگاه اول کمی گران به نظر برسد. اما LED ها در بلندمدت بسیار سودمند هستند. چراغ های LED دارای عمر مفید طولانی تر از همتایان سنتی خود (تقریبا 50،000 ساعت)، و همچنین کیفیت برتر نور را ارائه می دهند و به افزایش درآمد و کاهش هزینه عملیات کمک می کنند.

بهبود ایمنی
زمانی که فضای مسابقه به خوبی و با نور با کیفیت روشن شده باشد، سبب می شود تا امنیت بینندگان افزایش یابد. با افزایش ایمنی، روشنایی مناسب نیز شهرت محل را افزایش می دهد و در عین حال آرام کردن بازیکنان، طرفداران و کارکنان آسان تر است.

محصولات ای ای دی بهینه شده هستند
چراغ های ال ای دی فضای باز با نیازهای مصرف کننده کاملا سازگارند. همچنین دارای انرژی های کارآمدتری هستند. انعطاف پذیرند و مقاومت خوبی دارند. بر خلاف منابع روشنایی سنتی، چراغ های LED بلافاصله روشن می شوند و هنگام روشن شدن به روشنایی کامل می رسند. همچنین، چراغ های LED به آسانی می توانند کم نور یا پر نور شوند و متناسب با محیط باشند.

ما در آماتیس، یک تیم از کارشناسان واجد شرایط و با تجربه و متخصصین طراحی روشنایی داریم که در صورت لزوم راه حل های روشنایی را درک و ارائه می کنند. با طیف وسیعی از چراغ های LED مناسب برای تمام برنامه های کاربردی تجاری، ما به طور موثر روشن تمام گوشه های کشور.

منبع:

wiprolighting

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه