مقاله ها

پیشنهادات بی نظیر برای استفاده از ریسه نواری LED

ریسه ال ای دی را در محیط های گوناگونی میتوان استفاده نمود.

ریسه های LED  جزو محبوب ترین محصولات روشنایی LED موجود در بازار است . که با اطمینان می توان گفت این ریسه ها کاربرد های زیاد دارند. از جمله این کاربرد ها شامل موارد  شخصی و تجاری، فضاهای داخلی و خارجی می باشد.

از جمله دلایل مورد پسند بودن ریسه ال ای دی می توان به وجود داشتن طیف وسیعی از رنگ های خیره کننده، سبک وزن بودن و انعطاف پذیری زیادی که این محصولات دارند نام برد. همین دلایل موجب شده تا ریسه  LED  برای اجرایی کردن طرح های نور پردازی بسیار مناسب می باشند و این قابلیت را دارند تا خواسته های نورپردازی شما را جامه عمل بپوشانند. این محصولات دارای انواعی نظیر ریسه شلنگی ، ریسه سوزنی و …. میباشد.

ریسه ال ای دیدر این مطلب مکان هایی را به شما پیشنهاد می دهیم تا با نصب ریسه های نواری زیبایی و آرامش خیره کننده ای را برای شما به همراه داشته باشد.

استفاده از ریسه LED در اتاق خواب.

ریسه ال ای دیهمان گونه که همه ما می دانیم، یکی از شخصی ترین مکان های هر خانه ، اتاق خواب است. در اتاق خواب نیاز به آرامش زیادی می باشد تا در طول شب خوابی راحت را برای شما به همراه داشته باشد.

یکی از راهکارهای ایجاد زیبایی و آرامش در اتاق خواب استفاده از ریسه نور است. با این روش نیاز به زحمت زیادی نیست و در عین سادگی زیبای و آرامش بی نظیری به شما هدیه می شود. این نوارها این قابلیت را دارند تا از راه دور و با استفاده از کنترل توسط شما کاهش یا افزایش نور داشته باشند. به اینن منظور شما میتوانید از انواع ریسه سوزنی و یا ریسه شلنگی بهره ببرید. به عنوان مثال شما میتوانید عکس ها  خاطره  های ذلنشینتان را در قالب عکس چاپ کنید و بر روی این محصول بیاویزید. یا به عنوان چراغ خواب از محصولات با ولتاژ پایین استفاده نمایید. نکته غیر قابل انکار زیباایی منحصر به فرد این ریسه ها میباشد.

ریسه ال ای دی

ریسه شلنگی یک محصول منحصر به فرد برای نور پردازی در باغ.

با استفاده از ریسه شلنگی می توانید باغ خود همانند بهشت زیبا کنید. برای این کار می توانید مسیر های رفت و آمد در باغ را تزیین کنید. یا این که پوششی با این نوارها روی درختان ایجاد کنید. این محصولات با داشتن درجهه حفاظت IP65 در برابر رطوبت و گرد و خاک بسیار مقاوم هستند. و طول عمر بسیار باالایی دارند. به همین دلیل یک محصول بسیار مناسب بری نورپردازی به صورت مخفی میباشد. نور پردازی مخفی در حقیقت به سبکی در نور پردازی اطلاق میشود. که طی ان نور به صورت غیر مستقیم وجود دارد. و ما منبع نور را مشاهده نمیکنیم. صرفا از تلالو پرتو هی نوری در اطرافما لذت میبریم.

ریسه ال ای دیشما میتوانید از ریسه سوزنی در حمام و سرویس های بهداشتی بهره ببرید.

ریسه ال ای دی  ولتاژ بسیار کمی دارند. در عین حال روشنایی زیبایی را به همراه دارند. استفاده از این ریسه ها باعث می شود تا حمام شما تبدیل به یک مکان بسیار زیبا و آرامش بخش شود. برای بهتر نتیجه دادن می توانید این ریسه ها را در کنار آینه های موجود در حمام نصب کنید. بهه این منظور میتوانید از ریسه سوزنی بهره ببرید.

ریسه ال ای دیبا استفاده از ریسه ها در اشپزخانه میتوانید محیطی دل انگیز ایجاد نمایید.

استفاده از ریسه ها میتواند در محیط های گوناگون تنوع و زیبایی ایجاد نماید.از این رو این محصولات در جهان بسیار پرکاربرد شده اند. یکی از مواردی که تنوع را برای منازل شما به ارمغان اورد نور مخفی در اشپزخانه است. انواع ریسه ها با ایجاد نوری یک نواخت و به صورت غیر مستقیم تنوع در نور پردازی را برای شما به ارمغان خواهد ورد. شما میتوانید از انواع ریسه نظیر ریسه شلنگی در زیر کابینت ها استفاده نمایید. یا از ریسه ال ای دی به صورت غیر منظم و شبیه به یک طناب بر روی دیوار وصل نمایید. بعد یادداشت های عاشقانه یا لیست خرید و نظایر ان را بر روی این طناب وصل نمایید.

ریسه ال ای دی تیم نور گستر اماتیس با رصد بازار و در نظر گرفتن نیاز شما مشتریان عزیز اقدام به عرضه انواع ریسه نور نموده است. شما میتوانید این محصولات را در طرح ها و رنگ هاای مختلف، و همچنین ولتاژ کاری گوناگون از فروشگاه اماتیس سفارش دهید. برای مشاهده فروشگاه از پیوند استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *