Silverlight | سیلورلایت

قبلا در مطالبی جداگانه ایده هایی برای تزئین با استفاده از ال ای دی نواری را معرفی کردیم. در ان مطلب هم ایده هایی بهتر و جذاب تر را معرفی می کنیم.

نورپردازی زندگی خود را با پروژه های DIY DIY ساده و سرگرم کننده است! نوار فلزی LED یک تخته مدار خمشی با چراغ در یک طرف و یک چسب در طرف دیگر است. همچنین نوارهای نور LED و چراغهای روبان شناخته شده است، نوار فلزی LED ویژگی های مختلفی از رنگ و استفاده می کند. در اینجا پنج ایده برتر دکوراسیون LED نور ما قرار داده شده است که نوار انعطاف پذیر را به راحتی استفاده کنید.

بالا 5 چراغ نور نوار ایده های دکوراسیون

تزیین کفش

تا به حال کفش های مودکان را که چراغ دارند، دیدید؟تزیین کفش با نوار ال ای دی بسیار جذاب است. این نوارها را دور تا دور کفش نصب کنید. هر زمان که قدم برمی دارید چراغ ها روشن می شوند و در شب جذابین زیادی دارند.

درست کردن قلاده

یک نوار LED را بردارید و آن را روی گردن حیوان خانگی خود قرار دهید. اگر آنها گم شوند، پیدا کردن آن ها آسان تر خواهد بود.

نور چراغ دوچرخه
این یک ایده ی دکوراسیون برای نورپردازی LED برای دکوراسیون دوچرخه است. این ایده هم مدرن و هم کاربردی. با توجه به بررسی هایی که در سال 2012 در مورد دوچرخه سواران صورت گرفته است، ای نتیجه به دست آمده که 29٪ از آسیب های دوچرخه ای به علت برخورد با ماشین رخ می دهد.

تزئینات دوچرخه با نوار نورانیLED باعث می شود دوچرخه سواران درهنگام شب دید بیشتری پیدا کنند. اگر فرزند دارید که در شب دوچرخه سواری می کند این مسئله می تواند بسیار مهم باشد .

تزیین قفسه های آشپزخانه

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که قفسه های آشپزخانه را با نوار ال ای دی تزیین کنید. این کار علاوه بر این که به جذاب تر شدن محیط کمک می کند باعث می شود تا در شب دید بهتری داشته باشید و برداشتن وسایل از قفسه ها راحت تر باشد.

تزیین اکواریوم

نوعی از این نوارهای نورانی ضد آب هستند. شما می توانید از این نوع استفاده کرده و آکواریوم منزل یا محل کار خود را روشن و نورانی کنید.

مهم است که توجه داشته باشید که حتی اگر چراغها ضد آب باشند، نباید در آب غوطه ور شوند. ضد آب به این معنی است که آنها به آب مقاوم هستند، اما قرار گرفتن در معرض طولانی مدت آب می تواند به مدار چراغ آسیب برساند.

منبع:

https://www.ledlightandpower.com/top-5-led-light-strip-decoration-ideas/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه