مقاله ها

بهترین مدل های لامپ لوله ای

لامپ لوله ای

لامپ لوله ای یکی از جدیدترین محصولات روه نورپردازی و روشنایی است. این لامپ ها دارای فرم خاصی هستند و برای روشنایی دکوراتیو بسیار مناسبند.

لوله های تشکیل دهنده این لامپ ها توخالی هستند و جزء اصلی لامپ را تشکیل می دهند. یکی از ویژگی های بارز این لامپ ها این است که لوله های آن بر حسب موقعیت نصب هم می تواند پنهان باشد و هم نمایان. این موضوع بستگی به این دارد که بعد از اتمام نورپردازی تمایل داشته باشید لوله ها دیده شوند یا نه.

بهترین مدل های لامپ لوله ای

این لامپ ها دارای تنوع مدل، رنگ و جنس می باشند. از این رو به راحتی نیاز همگان را تامین می کنند.

برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان لامپ های لوله ای معمولا از جنس برنج، فولاد و نیکل و همین طور برنج ساخته می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های بارز لامپ لوله ای قطر لوله های آن است. اگر چه بیشتر لوله ها در بخش های طولی در اندازه 3 فوت تولید می شوند، اما قطعات 6 فوتی نیز می توانند برای بسیاری از انواع سفارش ها طراحی و ساخته شوند.

از دیگر ویژگی های بارز این لامپ ها این است که قابلیت ساخت با هر نوع ایده ای را دارا می باشند.

همچنین به راحتی می توان از چراغ های ال ای دی برای این محصولات استفاده کردو از این رو علاوه بر خاص و زیبا بودن، در مصرف برق نیز صرفه جویی زیادی به عمل می آید.

لوله های تشکیل دهنده لامپ لوله ای مانند لوله آب یا گاز است. به همین دلیل نوعی محصول دکوراتیو محسوب می شود.

جالب تر این که این چراغ ها قابل نصب بر روی دیوار و کف زمین را دارند. از این رو به راحتی سایز و ارتفاع ان ها قابل تغییر است.

اگر به فکر تغییر دکوراسیون هستید یا این که تمایل دارید محصولات روشنایی و نورپردازی خاصی را در منزل، مغازه و محل کار خود استفاده کنید، این چراغ ها به شما پیشنهاد می شود.

عکس ها برداشت شده از pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *