مقاله ها

بهترین کانال تابلویی در صنعت تابلو سازی

بهترین کانال تابلویی

این مطلب به معرفی بهترین کانال تابلویی در صنعت تابلو سازی می پردازد. برای بررسی این موضوع در ابتدا باید مختصری با کانال تابلویی آشنا شویم.

کانال تابلویی یا داکت، جعبه ای است که در بیشتر مواقع از جنس پلاستیک می باشد. وظیفه اصلی داکت این است که از سیم ها و کابل های موجود در تابلو برق محافظت کند. استفاده از داکت در تابلو برق علاوه بر این که سطح ایمنی تابلو را بالا می رد، باعث حفظ زیبایی و منظم شدن داخل تابلو برق نیز می شود.

کانال های تابلویی معمولا در سه نوع زیر در بازار وجود دارند:

  • کانال های ساده
  • کانال های شیار دار
  • کانال های قرنیزی

بهترین کانال تابلویی در صنعت تابلو سازی

یکی از فاکتورهای مهم برای شناخت بهترین کانال تابلویی این است که کانال دارای استانداردهای بین المللی لازم باشد. در حال حاضر یکی از بهترین کانال های موجود در بازار کانال پلاست است.

شرکت کانال پلاست با استفاده از ترکیبات پلیمری خاص، موفق شده است تا کانالهایی با استانداردهای لازم بین المللی طراحی و تولید کند. ه همین دلیل موفق شده است تا محصولات خود را به بیش از ۶۰ کشور جهان صادر کند.

ترکیبات خاص و روش تولید خاص کانال های شرکت کانال پلاست، باعث ایجاد مقاومت بسیار بالای این کانال ها در مقابل خوردگی شیمیایی و آسیب های فیزیکی است. از این رو از این کانال ها در صنعت پتروشیمی و نفت به وفور استفاده می شود.

در واقع ترکیبات پلیمری با زنجیره های اشباع نشده که از نظر شیمیایی فعال هستند، در مجاورت هوا و در طول زمان اکسیده شده و شکنندگی آن باعث تخریب مدار و عدم توانایی تصحیح و ترکیب دوباره ی تابلو های الکتریکی می شود.

از ویژگی های مهم دیگر کانال های کانال پلاست این است که دارای تنوع سایز می باشد. تنوع این محصولات در سایزهای زیر می باشد:

  1. کانال یا داکت تابلویی با عمق ۴۰ میلی متر و عرض های مختلف
  2. کانال یا داکت تابلویی با عمق ۶۰ میلی متر و عرض های مختلف
  3. کانال یا داکت تابلویی با عمق ۸۰ میلی متر و عرض های مختلف
  4. کانال یا داکت تابلویی با عمق ۱۰۰ میلی متر و عرض های مختلف
  5. کانال یا داکت گوشه تابلویی ( تنها محصول موجود در بازار به این شکل)

از ویژگی های دیگر این کانال ها می توان به تعداد بالای قطعات جانبی آن اشاره کرد. قیچی برش کانال، بسط ایجاد پارتیشن در کانال و قطعه ی تراز ، میخ پرچ های پلاستیکی و دستگاه پرچ از لوازم جانبی این کانال ها می باشد. این تعدد باعث شده تا بستن کانال ها به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام شود.

ماندگاری بالای این محصول نیز یکی دیگر از دلایل بهتر بودن ان است. کانال پلاست برای تولید کانال های تابلویی خود از فرمولاسیون خاص و دستگاه های خاص اکستروژن استفاده می کند. از این رو به طور قطع کیفیت بالا و دوام و ماندگاری این محصولات را تضمین می کند، و بر خلاف دیگر محصولات، محصولات کانال پلاست در طول زمان دچار فرسایش نمی شوند، چرا که از نظر شیمیایی غیر فعال هستند و ترکیبات پلی مری آن، اکسید نمی شود. و در نهایت دچار شکستگی و ترک نمی شوند.

شرکت آماتیس عرضه کننده کانال تابلویی کانال پلاست این افتخار را دارد تا در خدمت مشتریان عزیز باشد. برای اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *