اخبار متفرقه

تاثیر روشنایی ال ای دی بر کارایی ورزشی چیست؟

تکنولوژی LED با مزایای بی شماری که دارد توانسته است در همه زمینه ها حضور پیدا کند. این محصولات دارای عمری طولانی و کارآیی بالایی هستند و به میزان قابل توجهی انرژی کمتری نسبت به لامپ های متال هالید و فلورسنت ها دارند. چراغ های LED توانایی خود را برای ارتقا عملکرد هر مکانی که در آن قرار داده شوند ثابت کرده اند. ورزش هم یکی از مواردی است که از مزایای این محصولات بهره مند شده است.

سالن ورزشی

روشنایی خوب در سالن های ورزشی، راحتی بصری را برای ورزشکاران تضمین می کند و محیط دلپذیری را به وجود می آورد. بنابراین افرادی که در یک سالن ورزشی حضور دارند می توانند با آرامش ذهن به تمرین فعالیت های ورزشی خود بپردازند علاوه بر این که استفاده از چراغ ها و پنل های ال ای دی موجبات رضایت مشتریان و ورزشکاران را فراهم می کند دارای مزایای اقتصادی نیز می باشد. چرا که این محصولات صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی می کنند و هزینه های نگهداری و تعمیر کمی دارند.

استادیوم و زمین های ورزشی فضای باز

برای تمرین در فضای باز، نور مناسب ضروری است. اول و مهمتر از همه، نورپردازی یکنواخت است. سوسو زدن نور موجب می شود تا فعالیت های ورزشی مختل شود و تمرکز ورزشکاران به هم بریزد. چرا که ورزش هایی مانند بیس بال، بازیکن می بایست در کسری از ثانیه توپ را دریافت کند و یا این که مراقب باشد که توپ را به دست حریف ندهد. بنابراین روشنایی لازمه یک زیمین ورزشی روباز است. علاوه بر این که نور این زمین ها نباید دارای چشمک و سوسو باشد، تابش آن ها باید بدون خیره کنندگی باشد. همچنین محصولاتی که برای روشنایی فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد باید در برابر ضربه، آب و گرد وغبار هم مقاوم باشد. انواع لامپ ها و پنل های ال ای دی دارای این ویژگی ها هستند.

بهره وری انرژی و تأثیر آن بر وضعیت ذهن ورزشکاران به آنها امکان می دهد تا عملکرد خود را بهینه سازی کنند. نصب این محصولات تا حرکت و دید ورزشکاران به خوبی و آسانی صورت پذیرد.

انواع پنل های ال ای دی هستند که در فروشگاه آماتیس قابل رویت می باشند. برای دریافت از عملکرد و قیمت آن ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع با تلخیص و تصرف:

https://www.any-lamp.com/blog/influence-led-light-sport-performance/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *