Silverlight | سیلورلایت

خرید چراغ مطالعه مهندسی

تقریبا همه ما از زمان کودکی و با شروع دوران ابتدایی از چراغ مطالعه استفاده می کنیم. پیش تر از این درباره ویژگی های چراغ مطالعه صحبت کردیم. اما یک چراغ مطالعه مهندسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد. در واقع برای خرید چراغ مطالعه مهندسی چه فاکتورهایی را باید مد نظر داشت.

خرید چراغ مطالعه مهندسی

یکی از فاکتورهای مهم برای خرید چراغ مطالعه مهندسی داشتن ارتفاع پایه مناسب است. این قابلت زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که فرد قصد انجام کارهای ترسیمی را داشته باشد. از این رو مهندسان و معماران عزیز می بایست این ویژگی را در اولویت قرار دهند.

تنظیم زاویه تابش نور هم یکی از فاکتورهای مهم برای خرید چراغ مطالعه مهندسی است. برای این کار یا باید کلاهک چراغ مطالعه را تنظیم کنید یا حالت تابش را تغییر دهید.

چراغ مطالعه دیمر دار سیلور لایت که در شرکت آماتیس عرضه می شود، دارای مفاصل متعدد است که به همین دلیل این فابلیت را دارد که در تمام جهات چرخش کند. همچنین قابلیت تنظیم رنگ نور به سفید/ یخی/ آفتابی را دارا است. به علاوه وجود قابلیتی مثل دیمر، این امکان را به شما می دهد که شدت نور را تنظیم کنید. بنابراین می توانید شدت نور چراغ را در شب و روز متناسب با مقدار مورد نیاز، تنظیم کنید. این ویژگی در چراغ مطالعه های سیلورلایت وجود دارد.

نوع لامپ چراغ مطالعه مهندسی فاکتور انتخاب بعدی است. چراغ مطالعه ای را انتخاب کنید که دارای لامپ ال ای دی یا اس ام دی باشد. چرا که این لامپ ها نه تنها دارای نور با کیفیت و مطلوبی هستند، بلکه به دلیل داشتن تکنولوژی ال ای دی هیچ گرما و حرارتی را از خود منتشر نمی کنند.

چراغ مطالعه سیلورلایت با استفاده از پخش کننده ی نور در سطح led، از خیرگی چشم در صورت دیدن مستقیم چراغ، جلوگیری می کند، و همین طور، شاخص تولید رنگ نور این چراغ ها به دقت کنترل شده است تا به چشم آسیب نرساند، به همین دلیل نور این چراغ های led برای چشم مضر نیست.

جنس بدنه چراغ هم اهمیت دارد. معمولا چراغ مطالعه های موجود در بازار از جنس پلاستیک، فلز یا استیل ساخته شده اند. مهندسان و طراحان عزیزی که می بایست به صورت مداوم از چراغ مطالعه استفاده کنند باید از خرید چراغ های پلاستیکی خودداری کنند. چرا که این نوع از چراغ ها استحکام و وزن مناسبی را ندارند و مدام به پایین میز می افتند.

چراغ مطالعه ی مهندسی سیلورلایت با بدنه ی فلزی و مفاصل متعدد خود، زیبایی منحصر بفردی به میزکار و اتاق خواب می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه