مقاله ها

دلایل برتری چراغ مطالعه LED با چراغهای معمولی

چراغ-مطالعه-LED

همه ما مدانیم که چراغ مطالعه یکی از لوازم پر کاربرد در هر خانه یا اداره و شرکتی می باشد. به صورت معمول در طول شبانه روز از این چراغ استفاده می شود. اما چراغ مطالعه های معمولی دارای ایرادات و عیب های اساسی هستند.

از این عیب ها می توان به مصرف زیاد انرژی، تولید گرما و خستگی چشم در اثر استفاده ممتد اشاره کرد.

با پیشرفت تکنولوژی در صنایع روشنایی، این مشکل به صورت اساسی حل شده است. چراغ مطالعه LED راه چاره این مشکلات است. این چراغ ها جایگزین بسیار خوبی برای چراغ مطالعه معمولی شده است.

دلایل برتری چراغ مطالعه LED با چراغهای معمولی

چراغ مطالعه ال ای دی مصرف انرژی کمی دارد. نوردهی بسیار عالی و بالایی دارد. و به هیچ عنوان موجب خستگی چشم نمی شود. به دلیل عمر بالا و کیفیت محصول، می توانید در طول شبانه روز به صورت مداوم و پیوسته از چراغ استفاده کنید. بدون این که نگران مصرف برق، خستگی چشم و خرابی دستگاه باشید.

زمانی که اعضای خانواده در خواب ناز هستند. و شما نیاز به نور دارید می توانید از این چراغ استفاده کنید. نور مناسب چراغ های ال ای دی به هیچ عنوان باعث آزار دیگران نمی شود.

خانم های خانه دار هم یکی از مشتریان ویژه این چراغ ها هستند. کاربرد این چراغ ها در خیاطی، آشپزخانه و کلا امور خانه داری می باشد.

چراغ مطالعه LED در انواع مختلفی طراحی و ساخته شده است. بعضی از انواع این چراغ مطالعه، شارژی هستند. می توانید ان را شارژ کنید و در مسافرت از آن استفاده کنید.

مدل دیگر این چراغ ها تاشو هستند. به راحتی تا می شوند، فضایی را اشغال نمی کنند و در کیف یا ساک شما جا می شوند. در هر جایی از منزل قابل استفاده هستند.

نوع مهندسی این چراغ ها هم کارآیی ویژه ای دارند. این چراغ ها دارای حافظه تعویض نور هستند. هر کدام را که مایل هستید می توانید انتخاب کنید. چراغ مطالعه ال ای دی مهندسی دارای حافظه دیمر می باشد که می تونید نور را از ۰ تا ۱۰۰ تنظیم کنید.

شرکت نور گستر آماتیس مفتخر است تا جدید ترین و متنوع ترین چراغ مطالعه LED را با بهترین قیمت و کیفیت عرضه کند. با ما در تماس باشید.

چراغ مطالعه های LED شرکت آماتیس در طرح ها و انواع مختلفی عرضه شده که میتوانید در زیر ببینید:

چراغ مطاله led سیلورلایت

چراغ مطالعه ی LED

چراغ مطالعه ی LED

چراغ مطالعه ی مهندسی 1217 دیمر دار

چراغ مطالعه ی مهندسی ۱۲۱۷ دیمر دار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *