Silverlight | سیلورلایت

روشنایی آشپزخانه

در این مطلب ببینید که چگونه با استفاده از لامپ های LED جدید علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، می توانید آشپزخانه خود را هم روشن کنید.

روشن کردن آشپزخانه با LED مزایای بی شماری دارد که صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از ان ها می باشد.

LED ها یا دیودهای نوری، منابع انرژی هستند که باعث صرفه جویی در انرژی می شوند. این محصولات طول عمر زیادی دارند و به علت انعطاف پذیر بودن برای هر نوع سبک و دکوراسیونی مناسب هستند.

محصولات ال ای دی می توانند برای روشنایی محل کار، روشنایی عمومی اتاق و نورپردازی و … استفاده شوند. در اینجا برخی از شیوه های معقول برای استفاده آنها در آشپزخانه شما معرفی می شود.

ایده های روشنایی آشپزخانه با LED ها

یکی از راه های استفاده از محصولات ال ای دی، به کاربردن ریسه LED برای روشنایی قفسه ها می باشد. این ریسه ها موجب برجسته شدن لوازم و وسایل خاص درون قفسه ها می شوند و زیبایی آشپزخانه شما را بیشتر می کنند.

چراغ های سقفی قابل تنظیم یک منبع اصلی روشنایی در بسیاری از آشپزخانه ها است. به طور سنتی، برای تامین روشنایی آشپزخانه از لامپ هالوژن یا سایر لامپ های رشته ای استفاده می کردند. اما امروزه چراغ های سقفی ال ای دی این امکان را به شما می دهند که با قیمت مناسب و کیفیت نور مطلوب آشپزخانه خود را روشن کنید.

یکی دیگر از مزایای چراغ سقفی ال ای دی این است که اگر سقف شما بلند باشد، تعویض لامپ کار دشواری خواهد بود. اما با استفاده از این محصولات به دلیل طول عمر بالا نیازی به تعویض و تعمیر ندارید.

 

یکی دیگر از راه های تامین روشنایی آشپزخانه، استفاده از چراغ های زیر کابینتی ال ای دی می باشد. این چراغ ها علاوه بر این که نور مورد نیاز را تامین می کنند، نورپردازی آشپزخانه را هم انجام داده و سبک دکوراسیون آشپزخانه شما را جذاب و دلنشین می کنند.

این محصولات در شب جلوه بی نظیری دارند و محیطی رویایی و دراماتیک را به وجود می آورند.

استفاده از محصولات ال ای دی این امکان را به شما می دهد که حتی کنج ترین قسمت آشپزخانه را هم روشن کنید. از چراغ‌های LED، می‌توان در نورپردازی کشوهای آشپزخانه، گوشه‌های تاریک، و دیگر فضاهایی که نیاز به روشن شدن دارند استفاده کرد.

لوسترهای شمعی یکی از محبوب ترین منابع روشنایی در آشپزخانه ها هستند. اگر به این منبع نوری علاقه دارید امروزه نوع LED آن در بازار وجود دارد و می‌توانید از طرح‌ها و اشکال مختلف آن متناسب با دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید.

چراغ ریلی هم یکی دیگر از گزینه های تامین نور در آشپزخانه می باشد. این چراغ ها برای سقف‌ هایی که نمی‌توانند در تورفتگی خود چراغ‌ ها را جای دهند و یا آن‌قدر بلند هستند که نور کافی و مطلوب در آشپزخانه ایجاد نمی‌شود، بسیار مناسب هستند.

منبع با تلخیص:

houzz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه