اخبار متفرقه

روشنایی و نورپردازی ال ای دی برای پارکینگ

اگر شما مالک یک پارکینگ یا کارمند و مشتری آن هستید، میدانید که حفظ امنیت و حفاظت از وسایل موجود در در پارکینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

با استفاده از نورپردازی مناسب در فضای پارکینگ می توان ریسک خطر را تا حد زیادی کم کرد. اما باید بدانید که روشنایی مناسب برای پارکینگ چه ویژگی هایی دارد و چه محصولاتی برای آن مناسب است.

مزایای استفاده از LED برای روشنایی پارکینگ

1. کاهش مصرف انرژی

مسئله مهم در هنگام استفاده محصولات روشنایی LED این است که بدانید مصرف انرژی با محصولات ال ای دی بسیار پایین می آید. یک پارکینگ نیاز به محصولات روشنایی زیادی دارد. اگر از محصولات استاندارد و مناسب استفاده نشود، میزان مصرف انرژی به شدت بالا می رود. بنابراین لازم است تا چراغ های روشنایی را به محصولات ال ای دی ارتقاء داد.

2. حفاظت از اموال، افراد و دارایی ها

اگر افرادی که برای شما کار می کنند یا اموال خود را به امانت در پارکینگ شما قرار دادند دیگر به شما اعتماد نداشته باشند، منجر به از دست دادن کسب و کار شما می شود. بدون حمایت از آن ها نمی توانید پیشرفت داشته باشید. بنابراین با نصب چراغ های مناسب(مانند LED)، می توان جرم و جنایت های احتمالی را کاهش داد و روشنایی مناسب باعث می شود تا همه محوطه پارکینگ قابل دیدن باشد و به وضوح در دوربین دیده شود.

3. ایجاد حس امنیت به همراه کاهش هزینه

مطمئنا زمانی که یک پارکینگ دارای محیطی روشن و امن باشد، مشتریان با آرامش خاطر بیشتری اموال خود را در محیط پارکینگ قرار می دهند. پارکینگی که دارای روشنایی باشد که مدام در حال سوسو زدن است و یا روشنایی نا مناسبی دارد قطعا در جلب و نگه داشتن مشتری موفق نیست.

منبع:

https://www.stouchlighting.com/blog/3-benefits-of-led-parking-garage-lighting

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *