مقاله ها

ریسه نواری LED برای نورپردازی قفسه های آشپزخانه

ریسه نواری

محبوب ترین و پر کاربرد ترین گزینه استفاده از ریسه نواری LED  بعد از استفاده از آن ها به عنوان چراغ های زیر کابینتی، کاربرد آن ها در قفسه های شناور و کابینت های اپن هستند.

ریسه نواری که در کابینت های شیشه ای استفاده می شوند، به سرعت این کابینت ها را به نقطه کانونی تبدیل می کنند. که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. این ریسه ها قادرند تا تمامی قفسه ها حتی آن هایی را که در پایین ترین طبقه قرار گرفته اند. را کاملا روشن می کنند. و کلیه دورنماهای زشت سایه ها را محو می کنند. قابلیت فوق العاده ای که این ریسه ها دارند، این است که شما می توانید با استفاده از ریسه LED بر روی اپن، چینی های فانتزی را به نمایش بگذارید. و هم یک پس زمینه زیبا با نورپردازی آشپزخانه ایجاد کنید که ترکیب خاصی برای طراحی دکوراسیون منزل ایجاد می کنند.

کانترهای شیشه‌ ای گزینه بعدی برای استفاده از ریسه های ال ای دی می باشند. روشن شدن این کانترها موجب می شود تا یک نورپردازی تاکیدی چشم‌گیر را برای آشپزخانه و کانتر شیشه ای فراهم شود.

از ویژگی این ریسه ها این است که برعکس لامپ های هالوژنی، ریسه هایLED   کاملا خنک باقی می‌ مانند و وقتی مشغول کار کردن بر روی کانتر هستید، دستتان نمی‌سوزد. به علاوه ریسه های LED موجب روشنایی تاکیدی زیادی می شوند تا قفسه های آشپزخانه به چشم بیایند.

استفاده از ریسه نواری ال ای دی به شما کمک می کند تا به سادگی یک آشپزخانه مدرن را برای خود ایجاد کنید. ضمن این که در مصرف انرژی صرفه جویی زیادی خواهید کرد و روشنایی بیشتر نصیب آشپزخانه شما می شود. با این ریسه ها کنج ترین قسمت های آشپزخانه هم روشن و نورانی می شوند.

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید ریسه های ال ای دی با کارشناسان شرکت نور گستر آماتیس در ارتباط باشید.

ریسه های LED ی ۵۷۳۰ ی سیلورلایت


ریسه های LED ی ۵۷۳۰ دولاین شرکت آماتیس با برند سیلورلایت، انتخاب بسیار مناسبی جهت نورپردازی
 و نور مخفی ساختمان می باشد. این ریسه ها دارای استاندارد ip66 و چیپ های ۵۷۳۰ پرنور و با دوام بالا هستند.

ریسه های شرکت آماتیس با یکسال ضمانت تعویض این شرکت عرضه می شود.

برای دیدن این محصولات از پیوند ریسه های LED ی ۵۷۳۰ ی دولاین استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *