مقاله ها

ریسه های ال ای دی در دکوراسیون داخلی

ریسه های ال ای دی

 ریسه های ال ای دی در عصر حاضر در معماری های داخلی طرفداران زیادی پیدا کرده اند. این ریسه های محبوب دارای سیستم روشنایی انعطاف پذیری می باشند. که به همین دلیل خیلی راحت و آسان برای دکوراسیون فضاهای مختلف می توان از آن ها استفاده کرد.

از ویژگی های بارز این ریسه ها این است که علاوه بر این که بسیار کم مصرف هستند، دارای طول و بازده رنگی بسیار بالایی می باشند.

ریسه های ال ای دی بهترین ابزار برای نورپردازی می باشند. از این ریسه ها برای تزیین جشن ها و مراسمات عروسی کاربرد زیادی دارند. البته کاربرد این ریسه های رنگی فقط برای تالارها و مراسمات مجلل نیست بلکه خیلی راحت شما می توانید از آن ها در دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده کنید. و برق و درخشش خاصی را برای منزلتان ایجاد کنید.

ریسه های ال ای دی برای خوشامدگویی

می توان این ریسه ها را دور قاب  درب ورودی منزل نصب کرد. با استفاده از این ریسه ها می توان از مهمانان استقبال کرد. زمانی که ریسه های ال ای دی روشن می شوند، فضای جذاب و دل نشینی را به وجود می آورند. این ریسه ها برای نورپردازی شبانه هم بسیار مناسب اند، چرا که درخشش خاص و گرمی را ایجاد می کنند.

ساخت شاخه های نواری

درختان سبز تنها درختانی نیستند که می توان از آن ها در منزل استفاده کرد. یکی از قابلیت های زیبای ریسه های ال ای دی این است که می توان با آن ها شاخه های روشن و نورانی درست کرد . این شاخه ها به تأمین نور فضا کمک می کنند. به علاوه این که فضایی دل نشین و آرامش بخش را به وجود می آورند.

تزیین دور آینه

از ریسه های led می توان استفاده کرد و دور قاب های آینه را تزیین کرد.

زمانی که ریسه های ال ای دی اطراف یک آینه را احاطه می کنند، انعکاس نور آن ها در آینه موجب می شود تا درخشش در فضا چندین برابر بیشتر شود.

ریسه های LED ی ۵۷۳۰ ی سیلورلایت


ریسه های LED ی ۵۷۳۰ دولاین شرکت آماتیس با برند سیلورلایت، انتخاب بسیار مناسبی جهت نورپردازی
 و نور مخفی ساختمان می باشد. این ریسه ها دارای استاندارد ip66 و چیپ های ۵۷۳۰ پرنور و با دوام بالا هستند.

ریسه های شرکت آماتیس با یکسال ضمانت تعویض این شرکت عرضه می شود.

برای دیدن این محصولات از پیوند ریسه های LED ی ۵۷۳۰ ی دولاین استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *