مقاله ها

ریسه های نواری LED زیر کابینتی

ریسه های نواری

چراغ های LED و ریسه های نواری LED جزو جدید ترین محصولات روشنایی هستند. اما ریسه های LED نواری باعث شده است تا این وسایل روشنایی با انرژی کارآمد به یک سطح کاملا جدید از نورپردازی برسند. این ریسه های نواری حتی کنج ترین و پرت ترین گوشه ها را هم به خوبی روشن می کنند.

بنابراین برای نورپردازی در آشپزخانه انعطاف و قابلیت خوبی دارند. و به راحتی می توانند در طراحی دکوراسیون آشپزخانه قدیمی با تغییرات کم گنجانده شوند. تا آشپزخانه های قدیمی را تبدیل به یک آشپزخانه مدرن و جدید کنند. این ریسه ها این قابلیت را دارند تا در هر نقطه و مکانی در آشپزخانه استفاده شوند. به عنوان مثال در قفسه های آشپزخانه ، داخل کابینت ها، روی کانترهای آشپزخانه قابل استفاده هستند.

ریسه های نواری LED در هر آشپزخانه ای که به سبک مدرن طراحی شده باشد، دیده می شود. مزیت این ریسه ها این است که علاوه بر این که موجب زیبایی چشمگیر در آشپزخانه می شوند، در مصرف انرژی هم صرفه جویی کرده و بنابراین هزینه ها را کاهش می دهند.

 

کابینت های آشپزخانه اولین گزینه برای نورپردازی با ریسه های نواری هستند. در این میان می توان از ریسه های نواری زیر کابینتی استفاده کرد تا بتوان کابینت های سنتی را به مدرن تبدیل کرد. برای جاهایی که فضای عمودی کوتاه است و نمی توان چراغ بلند نصب کرد و یا اینکه به دنبال راهی برای روشن تر کردن پیشخوان آشپزخانه هستید؛ چراغ های نواری LED گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای هستند.

 

ریسه های نواری LED قابل استفاده در زیر قفسه های بالایی آشپزخانه و پیشخوان آشپزخانه می باشند. از این رو این قسمت ها را به زیبایی روشن کرده و باعث جلوه بیشتر در بخش زیرین آن می شوند.

این ریسه های LED، قفسه ها یا کانترهای زیر کابینتی را به میزان قابل توجهی بیشتر از چراغ های سقفی و مسلما بیشتر از چراغ های دیوارکوب روشن می کنند. و مهم ترین بخش این است که این چراغ های مبتکرانه، دیوارپوش بین کابینتی روشن و براقی را به ارمغان می آورند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “ریسه های نواری LED زیر کابینتی

  1. ویدائو گفت:

    مطلب خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *