Silverlight | سیلورلایت

ریسه LED

ریسه LED چیست؟ ریسه ال ای دی گروهی از محصولات روشنایی هستند. که کاربرد تزیینی داشته و به صورت بلند و باریک می باشند. البته این محصولات انواع مختلفی را دارا هستند. که دست مشتری را باز گذاشته تا در شرایط و موقعیت های مختلف از نوع مناسب آن استفاده کند. از ریسه های LED می توان برای روشن کردن پله ها، سقف های کاذب، لبه باغچه ها و…  استفاده کرد.

امروزه استفاده از ریسه های LED در مکان هایی همانند هتل ها، منازل مسکونی، فروشگاه ها و مراکز مذهبی بسیار مرسوم شده است. از این محصول در طراحی داخلی هم بسیار استفاده می شود. و اتفاقا دوستداران بسیاری را هم دارد. می توان برای طراحی و نورپردازی از این ریسه ها به صورت مخفی استففاده کرد. به کار بردن ریسه های ال ای دی به صورت مخفی سبب می شود تا جذابیت بیشتری را برای محیط ایجاد کند. یکی دیگر از دلایلی که موجب می شود تا این ریسه ها کاربرد زیادی داشته باشند این است که، دارای انعطاف پذیری بالایی می باشند. که همین مورد استفاده از این ریسه ها را برای استفاده در شرایط و مکان های مختلف مناسب می سازد.
یکی دیگر از مزایای این تولیدات پر کاربرد هوشمندانه و ظریف و زیبا ، می توان به امکان روشن و خاموش کردن آن با استفاده از یک ریموت و به صورت کنترلی اشاره کرد.  این کنترل فقط خاص روشن و خاموش کردن ریسه نمی باشد. بلکه فراتر از آن، می توانید سایر شرایط را مانند انتخاب رنگ نور، و میزان شدت نور را کنترل کنید. مورد بعدی که بسیار جالب و شگفت انگیز می باشد این است که برخی از مدل های این ریسه ها ضد آب هستند. بنابراین برای استفاده در فضای آزاد بسیار مناسب می باشند. علاوه بر این مورد از ورود گردو غبار به داخل این ریسه ها هم جلوگیری می شود. به این معنا که هم ضد آب هستند و هم ضد گرد و غبار.

شرکت نور گستر آماتیس این افتخار را دارد تا با تجربه ای بالغ بر ۱۰ سال در صنعت روشنایی انواع ریسه LED را به شما مشتریان عزیز عرضه کند.

ریسه های LED ی ۵۷۳۰ ی سیلورلایت


ریسه های LED ی ۵۷۳۰ دولاین شرکت آماتیس با برند سیلورلایت، انتخاب بسیار مناسبی جهت نورپردازی
 و نور مخفی ساختمان می باشد. این ریسه ها دارای استاندارد ip66 و چیپ های ۵۷۳۰ پرنور و با دوام بالا هستند.

ریسه های شرکت آماتیس با یکسال ضمانت تعویض این شرکت عرضه می شود.

برای دیدن این محصولات از پیوند ریسه های LED ی ۵۷۳۰ ی دولاین استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه