مقاله ها

فلورسنت های زیر کابنیتی

فلورسنت های زیر کابینتی

در گذشته برای روشن کردن محیط از چراغ های معمولی و فلورسنت های قدیمی استفاده می شد. اما اموزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از محصولات روشنایی LED به جای محصولات قدیمی باب شده است. اکنون علاوه بر ریسه های زیر کابینتی، فلورسنت های زیر کابینتی نیز برای روشنایی آشپزخانه و محیط های دنج و تاریک نیز استفاده می شود.

فلورسنت های قدیمی علاوه بر این که مصرف برق بالایی داشتند، تولید نور بی کیفیت نیز داشتند. این محصولات مدام در حال سوسو زدن بودند و صدای وزوز داشتند.

اما اکنون یک انتخاب بسیار مناسب برای نورپردازی و تامین روشنایی محیط آشپزخانه وجود دارد. فلورسنت های زیر کابینتی.

بله فلورسنت های زیر کابینتی نور بسیار با کیفیتی را تولید کرده و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کنند. این چراغ ها سبب خیرگی نمی شوند و کاهش فشار چشم در اثرنور بیش از حد را به همراه دارند.  چرا که در بسیاری از محصولات به دلیل تولید نور زیادی و خیره کننده فشار چشم بالا رفته و مشکلاتی را برای فرد به همراه دارد. اما در فلورسنت های زیر کابینتی این گونه نیست و عکس این قضیه صحت دارد.

طراحی منحصر به فرد فلورسنت های زیر کابینتی موجب می شود تا استفاده از این محصول سبب حداکثر بهره وری از تولید نور و صرفه جویی در مصرف انرژی را داشته باشید. در زمان هایی که تمایل دارید آشپزخانه شما نورپردازی شود یا این که دوست ندارید برای ساعت های طولانی و به صورت مداوم لامپ آشپزخانه روشن باشد، می توانید از این محصولات زیر کابینتی استفاده کنید.

این محصولات دارای رنگ آکریلیک سفید بوده و پایه ای از جنس فولاد دارند. این پایه بسیار مقاوم است و در برابر حرارت و رطوبت که معمولا این دو مورد در هر آشپزخانه ای موجود است، مقاومت بالایی را از خود نشان می دهند.

فلورسنت های زیر کابینتی هم به عنوان تامین کننده نور مورد نیاز محیط و هم به عنوان یک محصول برای نورپردازی محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *