مقاله ها

استفاده از محصولات LED برای نورپردازی فضای باز

محصولات LED

نورپردازی در فضای باز بخشی از زندگی روزمره ما است که بسیاری از ما توجهی به آن نداریم . مگر آنکه در مناطقی که احساس نا امنی کنیم یا این که مانعی برای دید وجود داشته باشد. در آن صورت به فکر می افتیم که نورپردازی فضای باز را در اولویت قرار دهیم. بسیاری از سازمان ها توصیه و راهنمایی هایی را برای اجرای نورپردازی در فضای باز با استفاده از محصولات LED کرده اند.

استفاده از محصولات LED برای روشنایی معابر

هزاران چالش برای روشنایی معابر وجود دارد. بسیاری از محلات دارای تردد زیادی نیستند با این وجود بسیار اهمیت دارد که روشنایی فضای باز آنجا تامین شود. این نور باید با کیفیت باشد. چرا که علاوه بر تردد انسان ها ممکن است حیوانی از آن محل عبور کند. بنابراین باید فضای باز آن محله کاملا روشن باشد.

برای روشن کردن فضای باز با استفاده از محصولات LED مزایای زیادی وجود دارد. برای این منظور باید از چراغ های ال ای دی با درجه ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ کلوین استفاده شود. این چراغ ها دارای عمری طولانی هستند و هزینه تعمیر و تعویض کمی دارند. به علاوه این که نور خروجی آن ها دارای کیفیت و طول موج بیشتری می باشد.

استفاده از محصولات LED برای روشنایی تالارها و باغ های روباز

حتما تا به حال شما هم به باغ یا تالاری دعوت شده اید و از روشنایی آن جا تعجب کرده باشید. پیشرفت علم موجب شده است تا برای روشنایی مکان های روباز محصولات روشنایی بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه ای تولید شود.

یکی از این محصولات خوب چراغ COB می باشد. چراغ یا پروژکتور سی او بی هم همانند لامپ های ال ای دی دارای نور خروجی با کیفیتی می باشد. این پروژکتورها در زمان استفاده به هیچ عنوان در محیط اطراف خود تولید گرما نمی کنند. هزینه تعمیر بسیار کمی دارند.

ویژگی استفاده از چراغ COB
  • تامین کردن روشنایی عمومی در محیط هایی که نیازی به قرار دادن نور به صورت مستقیم در زاویه دید وجود ندارد.
  • تامین روشنایی محوطه های باز
  • تامین کردن نور مورد نیاز سوله ها و انبارها
  • تامین کردن نور کافی برای سالن های ورزشی و استادیوم ها
  • تولید نور برای باغ ها و تالارها
  • قابل استفاده در معابر شهری
  • قابل نصب بر روی بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی

 

شرکت نور گستر آماتیس این افتخار را دارد. تا سابقه طولانی در زمینه عرضه محصولات روشنایی و بهره بردن از نیروهای کارآمد و متخصص، انواع پروژکتورCOB و محصولات دیگر ال ای دی  را به شما مشتریان عزیز عرضه کرده و ضمانت اصل بودن آن ها را تایید کند.

تمامی محصولات موجود در فروشگاه آماتیس از تکنولوژی LED بهره مند می باشند و در نوع خود بی نظیر هستد.

لینک منبع: http://www.ledsmagazine.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *