مقاله ها

۵ مکان در مدرسه که نیازمند روشنایی LED می باشد

مدرسه

مدرسه ها و مکان های آموزشی می توانند از روشنایی LED بهره مند شوند. با استفاده از تکنولوژی LED نه تنها می توان هزینه های برق را در مدارس و دانشگاه ها کاهش داد، بلکه می توان به بهبود آموزش دانشجویان و ایمنی کلاس ها نیز کمک کرد. روشنایی LED تاثیری چشمگیری بر دانش آموزان، معلمان و محیط یادگیری دارد که به منظور بهبود خلق و خو، کاهش فشار خون و کاهش حواس پرتی، استفاده می شود. در اینجا 5 مکان در مدرسه معرفی می شود که نورپردازی سنتی برای آن ها مناسب نیست و نیاز به روشنایی LED دارند.

کلاس های درس


دانش آموزان و معلمان بیشتر وقت خود را در کلاس های درس صرف می کنند. تحقیقات نشان می دهد که چراغ های LED  انعطاف پذیری بیشتر، افزایش تمرکز و راحتی را به همراه دارند. یک مطالعه بر روی تاثیر نور بر یادگیری، نشان داده است که نور مناسب، افزایش 35 درصدی بر سرعت یادگیری و کاهش حواس پرتی در طی یک دوره طولانی را دارد.

کتابخانه

کتابخانه مدرسه مکانی آرام برای مطالعات فردی یا پروژه های درسی و تحقیقاتی می باشد. بنابراین روشنایی این مکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چراغ های LED که موازی با قفسه های کتاب قرار می گیرند، موجب کاهش فشار چشم می شوند و حتی شرایطی بهتر از نور خورشید را فراهم می کنند. این چراغ ها همچنین صرفه جویی انرژی را به همراه دارند.

پله ها و راهرو ها

سوسو زذن یک لامپ فلورسنت می تواند یک مجتمع دانشگاهی را از جایگاه یادگیری به یک مجموعه فیلم ترسناک تغییر دهد. راهرویی را تصور کنید که روشنایی آن دام در حال چشمک زدن و خاموش شدن است. آیا این مکان ترسناک نیست؟  نورپردازی LED یک نور ثابت و پایدار را فراهم می کند. فراموش نکنید که برای تامین روشنایی این مکان ها استفاده از پنل led گزینه مناسبی می باشد.

سالن های ورزشی

میزان نور مورد نیاز در سالن های ورزشی متفاوت است، کاملا مشخص است که سالن های ورزشی در مدارس ابتدایی نیاز به نور کمتری نسبت به یک کالج یا دانشگاه دارند.  بازی هایی، مانند بسکتبال دانشگاهی، نیاز به نور بیشتری دارند. استفاده از چراغ های متال هالید یا چراغ های LED، برای تامین روشنایی سالن های ورزشی گزینه خوبی می باشد. برای این منظور مهم است که این وسایل مقاوم در برابر ضربه باشند. مزایای محصولات LED ها در مقابل سایر تکنولوژی ها در سالن های ورزشی نه تنها این است که عمر آنها را طولانی تر می کند و کمتر نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، بلکه هیچ گونه گرمای اضافی نیز تولید نمی کنند..

محوطه بیرونی ساختمان مدرسه

دانش آموزان و کادر آموزشی مدرسه باید هنگام ورود و خروج از محوطه مدرسه احساس امنیت کنند. چراغ های بیرونی LED سبب امنیت خاطر عابران پیاده و ایجاد پارکینگی امن و مطمئن می شوند. این چراغ ها به شدت موجب کاهش مصرف انرژی می شوند و نور مادون قرمز را برای مدتی طولانی فراهم می کنند. نور مادون قرمز برای روشنایی های امنیتی استفاده می شود، زیرا کنتراست سایه را کاهش می دهد و تصاویر بهتری را برای دوربین های امنیتی فراهم می کند.

روشنایی LED آزمون خود را برای تامین روشنایی مناسب و امن برای مدرسه و مجنمع های آموزشی گذرانده است. اگر شما به دنبال تامین روشنایی مناسب و امن و یا بهینه سازی نور کلاس های درس در مدرسه خود هستید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند به شما کمک کند تا آینده ای روشن تر برای یادگیری جوانان به وجود آورید.

blog.1000bulbs.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *