مقاله ها

مزایای استفاده از پنل LED

مزایای استفاده از پنل

در این مطلب به مزایای استفاده از پنل LED می پردازیم. و این که چرا باید این پنل ها را جایگزین دیگر لامپ ها کنیم.

به صورت کلی پنل های ال ای دی، طراحی خاصی دارند. و این طراحی سبب می شود تا نور بهتر و بیشتری را تولید کنند. مهم ترین ویزگی این پنل ها این است که انعطاف پذیر هستند. در صورتی که در فلورسنت ها و لامپ های کم مصرف این انعطاف وجود ندارد.
برای فهم بیشتر مثالی را می زنم. یک لامپ ال ای دی معمولی را در نظر بگیرید. این لامپ منبع نور نقطه ای می باشد. اما در طراحی پنل های LED شرایطی فراهم شده است تا ترکیبی از نقطه و خط می باشد. همین انعطاف پذیری در طراحی پنل های ال ای دی باعث شده تا این پنل ها در ابعاد و اندازه های مختلف، با منبع های نوری متفاوت طراحی و تولید شوند. به همین دلیل است که مشتریان همگی از این پنل ها رضایت دارند. چون تمام خواسته های آن ها از خرید، برآورده شده است.

مزایای استفاده از پنل LED

چراغ پنل LED دارای ویژگی های بسیاری نسبت به لامپ های سنتی می باشد. طراحی نور در پنل های ال ای دی ساده ولی در عین حال با کیفیت و لوکس است. نور تولید شده،نور یکپارچه، یکنواخت و نرم و روشن است. این نور به هیچ عنوان موجب خستگی در چشم نمی شود. و روشنایی بی نظیری دارد.

نور پنل LED همچنین محافظ تابش است که پوست را تحریک نخواهد کرد.

از نظر نصب بسیار راحت و شکیل است. این پنل ها می توانند در سطح سقف یا دیوار جاسازی شوند.
هنگامی که در سقف سفید قرار گرفته باشند، سقف بسیار زیبا، تمیز و هماهنگ به نظر می رسد. و مسلما این هماهنگی و زیبایی در چشم بیننده تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

پنل LED در مصرف انرژی هم صرفه جویی زیادی دارد. در واقع بیش از  ۷۰٪ نسبت به منابع انرژی سنتی صرفه جویی دارند.

در طیف نوری این پنل، هیچ اشعه ماوراء بنفش یا اشعه مادون قرمز وجود ندارد، یعنی هیچ حرارت و هیچ تابشی وجود ندارد. که به نور سبز معروف است. به این معنی که عاری از هر گونه ضرر و آلودگی می باشد.

 

از نظر عمر و دوام هم بسیار با کیفیت هستند و با یک بار خرید تا سال ها می توانید از ان استفاده کنید و از مزایا و زیبایی آن بهره ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *