مقاله ها

مزایای استفاده تجاری از پنل ال ای دی سقفی

مزایای استفاده تجاری از پنل ال ای دی سقفی

آیا کسب و کار و بیزس شما همچنان از چراغ های فلورسنت استفاده می کند؟! در این صورت نورپردازی محل کار شما می تواند موجب فشار چشم، سردرد و در نتیجه غیبت های مکرر کارمندان شما از اداره به منظور درمان این بیماری ها شود، اما یک راه حل آسان وجود دارد: لامپ های فلورسنت را با پنل سقفی ال ای دی جایگزین کنید. شما با این کار خود به محیط کار خود یک بروز رسانی مدرن هدیه می دهید و در نتیجه آن، محیط کار راحت تری را برای کارمندان خود فراهم ساخته و کارایی و اثربخشی کارکنان نیز بیشتر خواهد شد. پنل های ال ای دی سقفی برای کاربردهای گسترده ای از جمله در ادارات ، مدارس، بیمارستان ها و فروشگاه های زنجیره ای دارند. در ادامه برخی از مهمترین مزایای انتخاب چراغ پنل LED سقفی را بر می شماریم؛ لطفا با ما همراه باشید.

مزایای استفاده تجاری از پنل ال ای دی سقفی

صرفه جویی های استثنائی در هزینه ها

چراغ های پانل LED ضمن برخورداری از مزایای لامپ های فلورسنت، انرژی کمتری نسبت به آنها مصرف می کنند و پول خود را به بودجه خود اضافه می کنند.

کیفیت بهتر نور

بر خلاف فلورسنت، پنل های سقفی LED سقف بدون نیاز به زمان گرم شدن سریعاً به نهایت روشنایی خود می رسند و از مواد بازتابنده برای روشن تر شدن نور استفاده می کنند.

آپشن های کنترل

بسیاری از پنل های ال ای دی سقفی کم حجم هستند، به شما این امکان را می دهد که خروجی نور را به صورت دلخواه سفارشی و تنظیم کنید.

نصب آسان

پنل های ال ای دی سقفی سبک وزن طراحی شده، و آن را می توان توسط یک فردبه راحتی نصب و جایگزین وسایل روشنایی مختلف قبلی کرد.

اگر شما تصمیم به تعویض لامپ های فلورسنت خود با پنل سقفی ال ای دی گرفته اید؛ اما مطمئن نیستید که دقیقاً چه درجه حرارت رنگی را انتخاب نمایید؛ می توانید همین امروز با شماره تلفن شرکت آماتیس تماس حاصل فرمایید و با یکی از کارشناسان متخصص ما در این زمینه مشاوره و گفتگو کنید.

منبع (با تلخیص و تصرف و بهینه سازی):

https://blog.1000bulbs.com/home/ceiling-led-panel-lights-for-businesses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *