Silverlight | سیلورلایت

مزایای روشنایی و نورپردازی مناسب

پارک ها محبوب هستند چرا که آنها این امکان را فراهم می کنند که مردم به طبیعت نزدیک تر شوند. روشنایی در فضای باز یک جنبه از زیبایی شناسی است. روشنایی پارک ها می تواند بهینه سازی شود تا پارک ها و فضاهای فضای باز امن و پایدار شوند.

مزایای روشنایی مناسب در پارک ها

ایمنی

امنیت یک مزیت روشنایی است و می تواند حس امنیت در پارک های شهری و مناطق در نزدیکی آن را بهبود بخشد. با بهبود روشنایی در پارک ها، افزایش سلامتی جامعه افزایش خواهد یافت. نورپردازی با چراغ های LED در پارک ها به عنوان آخرین تلاش های تکنولوژیکی در چندین راه سودمند هستند. LED ها سوسو نمی زنند و نور با کیفیت و مطلوبی را ارئه می دهند. از این رو امکان وقوع جرم در پارک ها کمتر می شود.

زیبایی شناسی

طراحی یکی از جنبه های اساسی برنامه ریزی شهری است. پارک های شهری برای مردم هستند و باید زیبایی شناختی داشته باشند. نورپردازی مناسب، مسرهایی مانند، مسیر درختان، فضای صندلی و چشمه ها را نشان می دهد. LED ها به راحتی به چشم می آیند و دارای رنگ های متنوعی هستند. از این رو علاوه بر زیبایی محیط حس امنیت و آرامش را در انسان به وجود می آورد.

بهره وری انرژی

با استفاده از چراغ های LED، صورت حساب های برق کاهش می یابد و در بلند مدت سودمند خواهد بود. چراغ های LED در مقایسه با راه حل های روشنایی معمولی، عمر طولانی تری دارند. همچنین این محصولات نیاز به تعمیر و تعویض ندارند و از این رو در هزینه ها تا میزان قابل توجهی صرفه جویی می شود.

با استفاده از چراغ های LED ایمنی و زیبایی پارک ها بهبود بخشیده می شود. در حالی که هزینه های برق را کم می کند. پارک ها به خوبی روشن خواهد شد و ارتباطات اجتماعی بهترمی شود.

منبع:

http://www.wiprolighting.com/blog/benefits-of-proper-lighting-in-civic-parks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه