Silverlight | سیلورلایت

نحوه انتخاب پنل LED

امروزه استفاده از پنل های ال ای دی بسیار مرسوم شده است. این پنل ها به خوبی جایگزین لامپ های فلورسنت و کم مصر قرار گرفته اند. که قبلا در مقاله ای مزایای استفاده از پنل LED را توضیح دادیم. اما در این مطلب درباره نحوه انتخاب پنل LED صحبت می کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

با استفاده از پنل های ال ای دی می توانید لذت داشتن محیطی پر نور و روشن را داشته باشید بدون این که نگران مصرف برق و هزینه گران آن باشید. این پنل ها کمتر به تعویض و تعمیر نیاز دارند و بنابراین در دراز مدت به سود شما تمام می شود.

نحوه انتخاب پنل LED

اندازه و موقعیت

اندازه پنل LED که شما نیاز دارید، عمدتا به ابعاد و موقعیت سقف مکان مورد نظر بستگی دارد. پنل های LED دارای اتصالات و سوکت های یکپارچه هستند از این رو به سرعت نصب می شوند. زمانی که شما مکانی را بازسازی می کنید بهترین موقعیت است تا از این فرصت استفاده کنید و پنل ال ای دی را نصب کنید. با این کار نورپردازی خود را با توجه به خروجی نور و هزینه آن بهینه سازی کنید.  لطفا برای نصب پنل و انتخاب پنل مناسب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قدرت پنل
لامپ های فلورسنت سنتی به میزان ۴۰٪ از نور در خود اتصالات لامپ از دست می رود. در حالی که پنل های LED یکپارچه زاویه ای گسترده تر را با نور قابل استفاده تر با قدرت از دست رفتن نور کمتر در مقایسه با اتصالات فلورسنت ارائه می دهند که به این معنی است که شما می توانید؛

از سطوح بالاتر نور با جایگزینی پنل های موجود بدون این که هیچ تغییری در سقف مکان مورد نظر دهید لذت ببرید.
با استفاده ازپنل های ال ای دی سبت به لامپ های معمولی موجود، سطح روشنایی زیادتری را فراهم می کنید.  به عنوان مثال شما می توانید در اتاق هایی که دارای ۴ لامپ معمولی هستند، یک پنل LED نصب کنید. در این صورت میزان نور را سه برابر می کنید در عوض صرفه جویی بیشتری در مصرف برق می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه