Silverlight | سیلورلایت

اگر می خواهید تحول اساسی برای استقبال از سال نو در منزل خود ایجاد کنید، پیشنهاد می شود تا به دنبال نورپردازی صحیح منزل خود بروید. همان گونه که همه ما می دانیم نورپردازی می تواند هویت و جان تازه ای را به منزل ما ببخشد. پس چرا برای شروع یک سال جدید به دنبال هویت جدیدی برای خانه خود نباشیم؟!

در این مقاله نورپردازی صحیح منزل با بیانی ساده و روان آموزش داده می شود. تا با کمترین هزینه و صرف کمترین زمان ممکن سال جدید را با شادی شروع کرده و تحولی اسای به منزل خود بدهید.

بارها و بارها گفته شده است که نورپردازی در داخل منزل یا محل کار به صورت طبیعی و یا مصنوعی صورت می گیرد. نور طبیعی یا همان نور خورشید بهترین و مناسب ترین نور برای چشم انسان می باشد. بنابران برای نورپردازی صحیح منزل باید به دنبال نوری بود که به نور طبیعی خورشید نزدیک باشد.

 چراغ های مناسب

 

لوسترها، آباژور ها و انواع چراغ ها می توانند زینت بخش هر خانه ای باشند. این منابع نوری می توانند جلب توجه کنند. بنابراین می بایست در انتخاب و خرید آن ها دقت زیادی کرد.

این چراغ ها علاوه بر این که تامین نور و روشنایی را بر عهده دارند، طراحی بدنه آن ها سبب می شود که حتی در زمان خاموش بودن هم جزیی از دکور منزل شما محسوب شوند. پس نحوه انتخاب آن ها اهمیت دارد.

چراغ های مناسب برای روشنایی منزل را انتخاب و خریداری کنید.  در این صورت به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرده و بار هزینه ها را کم می کنید.

 استفاده از چراغ سقفی

چراغ‌‎ سقفی LED روکار ، دارای نوری کاملا یکنواخت و ملایم می باشد که به هیچ عنوان ایجاد نور خیره کننده نمی کنند. این محصولات دارای طول عمر بسیار بالا بوده و هزینه نگهداری و تعویض ندارند.

این چراغ ها را می توانید در اتاق های نشیمن یا راهروها نصب کنید.

 

نورپردازی سقف

نورپردازی سقف یکی دیگر از کارهایی  است که می توانید انجام دهید. برای نورپردازی سقف راه  های مختلفی وجود دارد. شما با توجه به بودجه و توان مالی خود یکی از ان ها را انتخاب کنید.

یکی از روش های ارزان نورپردازی سقف، نورپردازی طبلی می باشد. در این نوع نورپردازی، نورپردازهایی به شکل دایره و یا مربع  به سقف نصب می شوند.

در قسمت بعدی این مقاله به معرفی سایر روش های نورپردازی منزل برای سال نو مانند استفاده از آباژور های زمینی خواهیم پرداخت که از شما دعوت میکنیم تا بخش های بعدی را نیز مطالعه فرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه