Silverlight | سیلورلایت

همانگونه که روشنایی هر مکانی قابل اهمیت است، روشنایی آرایشگاه و سالن های میکاپ هم اهمیت زیادی دارد. اگر شما هم یک سالن آرایش دارید و یا زیاد اهل میکاپ هستید باید بدانید که نورپردازی مناسب و ایده آل برای آرایشگاه ها و میکاپ چه ویژگی هایی دارد. در ادامه نکات مهم و ویژگی ها را بیان می کنیم.

1. اجتناب از لامپهای فلورسنت

اولین گام این است که بدانید لامپ های فلورسنت برای پوست اصلا مناسب نیستند. این لامپ ها دارای اشعه هایی هستند که مخرب پوست هستند و می توانند در دراز مدت لکه هایی را روی پوست ایجاد کنند. ساده ترین راه این است که لامپ های فلورسنت را هرچه سریع تر تعویض کنید. بهترین گزینه برای جایگزین کردن، لامپ
LED است.

2. در صورت امکان از نور طبیعی استفاده کنید

بهترین و مناسب ترین نور برای آرایش و میکاپ نور طبیعی است. نور طبیعی خیلی خوب و واضح خطوط روی صورت را نشان می دهند بدون این که سایه ای بر روی صورت بیندازند. بهترین کار این است که پرده ها را کنار بزنید و از نور طبیعی استفاده کنید.

3. بهترین دمای رنگ را انتخاب کنید

باید بهترین دمای رنگ را برای سالن های آرایش و میکاپ استفاده کنید. دمای رنگ یک لامپ می تواند به طور مستقیم بر روی رنگ پوست تاثیر بگذارد که در نتیجه بر روی آرایش شما تاثیر می گذارد. به عنوان مثال اگر از دمای رنگ مناسبی استفاده نکنید ممکن است رنگ محیط آبی شود و رنگ آبی بر روی پوست شما تاثیر بگذارد که در نهایت منجر می شود شما از رنگ های سرد استفاده کنید. یا این که رنگ زرد باعث می شود رنگ شما گرم تر به نظر برسد و از این رو بر روی آرایش شما تاثیر دارد. بهترین رنگ بین 3500-4000 کلوین است.

4. نور بالا و پایین را با هم مخلوط کنید

برای سالن های آرایش و میکاپ بسیار اهمیت دارد که سایه ای بر روی صورت نیفتد. بنابراین باید نور بالا و پایین را با هم ترکیب کنید.

منبع:

https://www.warehouse-lighting.com/articles/Best-Lighting-for-Makeup-Application

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه