Silverlight | سیلورلایت

نورپردازی منزل

آیا شما هم جزو افرادی هستید که به نورپردازی منزل خود اهمیت می دهید.؟ آیا تمایل دارید دکوراسیون منزل شما تک باشد.؟ معمولا بیشتر افراد دوست دارند منزلی شیک و خاص داشته باشند. اما تا اسم نورپردازی منزل را می شنوند، تصور می کنند که باید کار سخت و پر هزینه ای را انجام دهند.

باید عرض کنم که این طور نیست. می توان با رعایت کردن نکات ساده ای نورپردازی منزل را با درست ترین روش انجام داد. خوب است بدانید که شرط اول برای داشتن دکوراسیون زیبا و خاص، نورپردازی مناسب است. چرا که با نورپردازی می شود قابلیت ها و وسایل و دکوراسیون یک خانه را در معرض دید همگان قرار داد.

تمام وسایل موجود در یک منزل به راحتی به کمک نور می تواندد جلوه بگیرند. بدین ترتیب شما با یک نورپردازی ساده می توانید علاوه بر تامین روشنایی مناسب برای منزل خود، به دکوراسیون آن نیز جلوه ببخشید.

این مسئله برای آپارتمان های کوچک اهمیت بیشتری دارد. چرا که هر چه فضا کوچک تر و محیط بسته تر باشد، نورپردازی، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

بیان این نکته ضروری است که برای انجام نورپردازی منزل لازم است تا دو قانون اصلی را رعایت کنید.

قانون اول نورپردازی

در هر محیط چه بزرگ و چه کوچک، باید منابع نور متعدد در سطوح مختلف، وجود داشته باشد. بنابراین وجود تعادل نرمال و استاندارد در نورپردازی به وجود می آید.

قانون دوم نورپردازی

چگونگی نورپردازی باید بر اساس کاری باشد که در آن محیط صورت می گیرد. این کاملا مشخص است که مثلا نورپردازی دفتر کار با نورپردازی  کاملا تفاوت دارد.

نکات مهم

برای انجام نورپردازی می توانید از آینه ها کمک بگیرید. آینه ها به خوبی قادرند تا نور دریافتی خود را منعکس کرده و از این رو مجب می شوند تا فضای خانه روشن تر شود.

مسئله مهم بعدی در نورپردازی این است که باید از تجهیزات مناسب این کار استفاده کنید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی محصولات ویژه و پرکاربردی در این زمینه تولید شده است.

ریسه LED و چراغ ریلی از بهترین تجهیزات برای نورپردازی منزل هستند. این محصولات علاوه بر این که نور محیط را با کیفیت و روشن کرده دارای مصرف برق بسیار کمی هستند.

شرکت آماتیس عرضه کننده محصولات روشنایی به صورت آنلاین در خدمت شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه