مقاله ها

نکات کلیدی و لازم الرعایه در هنگام نصب چراغ های با ارتفاع بالا

نصب چراغ

هر یک از مناطق فعال فعالیتی مانند بنادر حمل و نقل، بزرگراه ها، فرودگاه ها و …، نیاز به امنیت و ایمنی بیشتری دارند. در چنین مواردی، با توجه به اثربخشی و عملکرد برتر، استفاده از چراغ های با ارتفاع بالا توصیه می شود. چراغ های با ارتفاع بالا اکنون ارزان ترین و راحت ترین روش برای روشن کردن مناطق بزرگ فضای باز است که نیاز به دسترسی به یک منبع با کیفیت بالا از نور صرفه جویی در انرژی دارند. در هنگام نصب چراغ و راه اندازی نورپردازی با این محصولات، باید جزئیات کلیدی مانند جهت نور، رنگ و شیوه نگهداری را در نظر داشته باشید.

اشاره به نور در جهت دلخواه
روشنایی بزرگ منطقه نیاز به مقدار زیادی از دقت دارد. نکته کلیدی که در هنگام روشن کردن هر منطقه بزرگ باید در ذهن داشته باشید، این است که باید از نوعی روشنایی استفاده کنید که متناسب با محیط بوده و ویژگی های مناسبی داشته باشد.

 تعمیر و نگهداری را در نظر بگیرید
تعمیر و نگهداری مهم است.  از آنجایی که تعمیر و نگهداری در وسط یک فرودگاه یا یک بندر حمل و نقل می تواند عملیات، تدارکات و سایر کارها را مختل کند، فوق العاده خطرناک هم هست. استفاده از این محصولات در نهایت منجر به صرفه جویی در کار، پول و برق می شود در حالی که نیاز به تعویض مداوم چراغ ها را هم از بین می برد.

ما در آماتیس، طیف گسترده ای از راه حل ها را در دکل های بالا ارائه می دهیم. این محدوده تمام الزامات استاندارد ارتفاع در مستطیل های بالا را پوشش می دهد و از ترکیبات بسته به نیاز نورپردازی منطقه پشتیبانی می کند. بنابراین، حفظ نکات ذکر شده در بالا ذکر شده، بهترین راه حل روشنایی را انتخاب کنید که مناسب شرایط مورد نیاز برای روشن شدن نور برای تجربه و روشن است.

http://www.wiprolighting.com/blog/key-things-to-keep-in-mind-when-installing-high-mast-lights

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *