مقاله ها

پنل ال ای دی سقفی روکار

پنل ال ای دی سقفی روکار

امروزه پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه ها کمک شایانی را به انسان داشته است. در گذشته برای نصب یم محصول روشنایی می بایست فضای در نظر گرفته شده را تخریب می کردند تا بتوانند آن محصول را در فضا جای دهند. اما دیگر نیازی به تخریب و یا تعبیه ی فضای از قبل پیش بینی شده نیست. یکی از محصولاتی که بسیار مورد توجه معماران و طراحان داخلی است، پنل ال ای دی سقفی روکار می باشد.

پنل ال ای دی سقفی روکار

مزایای استفاده از پنل LED بسیار زیاد است اما یکی از مزیت های بارز پنل ال ای دی سقفی روکار این است که در سایزهای مختلفی موجود می باشد. از این رو به راحتی نیاز همگان را برطرف می کند.

از نظر نصب بسیار راحت و شکیل هستند. این پنل ها می توانند در سطح سقف یا دیوار جاسازی شوند.
هنگامی که در سقف سفید قرار گرفته باشند، سقف بسیار زیبا، تمیز و هماهنگ به نظر می رسد. و مسلما این هماهنگی و زیبایی در چشم بیننده تاثیر زیادی خواهد گذاشت. به همین دلیل است که معماران توجه ویژه ای به این پنل دارند.

پنل ال ای دی سقفی روکار سیلورلایت که در فروشگاه آماتیس عرضه می شود، به دلیل زیبایی و کامل بودن، شما را از تهیه ی لوستر و آویز برای روشنایی و دکوراسیون اتاق و محل کار بی نیاز می کند، از اینرو انتخاب مناسبی برای روشنایی اتاق خواب، اتاق کار و محل کار است.

یکی از مشکلاتی که در پنل ها ممکن است وجود داشته باشد اتصال درایور است. به همین دلیل قطعات اس ام دی موجود در پنل گرم می شوند به همین دلیل در توزیع نور اختلال به وجود می آید.

اما در پنل ال ای دی سیلورلایت به دلیل جدا بودن درایور از تداخل گرمایی قطعات smd با درایور جلوگیری می شود.

از دیگر مشکلات پنل ها افت نوری آن ها می باشد. اما نتایج تست های شرکت آماتیس نشان می دهد که افت نوری پنل های سیلورلایت کمتر ۲ درصد در شش ماه است.

شرکت آماتیس با عرضه محصولات روشنایی و پنل های LED با برند سیلورلایت، این افتخار را دارد تا آمیزه ای از کیفیت و قیمت مناسب را برای شما به ارمغان بیاورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *