Silverlight | سیلورلایت

پنل توکار

نورپردازی حمام اغلب نادیده گرفته می شود در صورتی که بخش مهمی از نورپردازی خانه به حساب می آید. بسیاری از حمام ها تنها با یک نوع نور روشن می شوند در حالی که این نوع نورپردازی برای روشن شدن قسمت وان و … مناسب نیست. بنابراین بهترین گزینه برای نورپردازی حمام استفاده از پنل توکار می باشد. در این مطلب مکان های مناسب برای نصب این پنل ها در حمام بیان می شود.

نورپردازی پایدار می تواند هم سبک و دکوراسیون حمام را تحت تاثیر قرار دهد و هم نورپردازی حمام را به خوبی انجام دهد. در این صورت حمام به مکانی تبدیل می شود که برای تخلیه احساسات و شاداب شدن کاملا مناسب می شود. پنل توکار بر خلاف لامپ های سبک نصب شده روی دیوار یا سقف معمولی، این قابلیت را دارند که حتی در کابین دوش یا در اطراف وان نصب شوند.

4 مکان مناسب برای استفاده از پنل توکار برای نورپردازی حمام

1. بالای آینه حمام

یکی از مکان هایی که می توان پنل توکار را نصب کرد، بالای آینه حمام می باشد. این طور نیست که پنل های توکار فقط برای سقف مناسب باشند. این پنل ها را می توان بر روی دیوار نیز نصب کرد. در صورتی که پنل توکار را بالای آینه نصب کنید، قادر خواهید بود به دلیل شفاف و نا محسوس بودن پنل ها، طرح هایی از سایه و روشن را رو ی دیوار ها ایجاد کنید.

2. در کابین دوش و اطراف وان

کابین دوش و اطراف وان حمام یکی دیگر از مکان هایی است که می توان این پنل ها را روی آن ها نصب کرد. در این صورت می بایست مسئله رطوبت و ضد رطوبت بودن این پنل ها در نظر گرفته شود تا امنیت فرد به خطر نیفتد.

چراغ های دوشی که فرسوده شده اند نیاز به طراحی با پوشش لنز دارند. اما این پنل ها به راحتی در مکان های مرطوب می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

3. استفاده به عنوان منبع اصلی نورپردازی در حمام

این پنل ها می توانند به عنوان یک منبع اصلی نورپردازی و تامین نور در حمام استفاده شوند. این نوع نورپردازی به عنوان یک جایگزین برای نور طبیعی به نظر می رسد. وسایل تزئینی موجود در حمام با این نوع نورپردازی فوق العاده به نظر می رسند. آنها در اطراف محیط حمام قرار می گیرند و نور انعطاف پذیری را برای کل فضا ارائه می کنند.

4. لامپ ورودی حمام

چراغ های ورودی را می توان به عنوان یک منبع نور برای برجسته سازی آثار هنری یا روشنایی جزئیات معماری استفاده کرد. به عنوان مثال، شما می توانید از یک نقطه کانونی کوچک بر روی آثار هنری استفاده کنید تا ایجاد علاقه بصری در بیننده کنید. این پنل ها را می توان در ورودی حمام و بر روی کاشی های حمام یا کاشی های داخل کابین دوش نصب کرد.

lampsplus

یک دیدگاه برای “۴ مکان مناسب برای استفاده از پنل توکار برای نورپردازی حمام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه