Silverlight | سیلورلایت

پنل led دور شیشه گرد سیلورلایت

پنل LED توکار دور شیشه، یکی از دستاوردهای نوین صنعت روشنایی می باشد. این پنل ها جایگزین مناسب، مدرن و زیبایی به جای فریم و چراغ هالوژنی هستند که گرمای بسیار کمتری تولید کرده و مصرف بسیار پایین تری دارند.

ویژگی های پنل LED توکار دور شیشه

پنل LED توکار دور شیشه دارای خنک کننده یا همان هیت سینک (Heat Sink) می باشد. که به خوبی در پشت چراغ جاسازی شده ست. از این رو موجب می شود تا عمر مفید این دسته از محصولات بالاتر رود. و در این صورت است که تعویض مجدد و پشت سر هم نیاز نمی شود. بنابراین در کاهش هزینه ها بسیار موثر می باشند.

طراحی منحصر به فرد این چراغ ها موجب می شود تا کاربردهای ویژه و متنوعی داشته باشند. از مزیت های عمده این محصولات این است که، دارای بخارات جیوه نیستند. بنابراین در صورتی که شکسته شوند، بخار سمی از آن ها متصاعد نمی شود و سرطان زا نیستند.

روش نصب آن ها بسیار آسان است. و در کمترین زمان ممکن نصب می شوند.

بازده نوری و زاویه پخش نور بسیار بالایی دارند. و از این جهت به منظور تمین کردن نور سالن ها و اتاق های مورد نظر شما بسیار مناسب هستند.

از نظر حجم، این دسته از محصولات بسیار کم حجم هستند. و برای استفاده در استخرها، اتاق ها و هر مکانی که نیاز به چراغ های حجم کم دارد، بسیار مناسب هستند.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصولات این است که در برابر گرد و غبار مقاومت خوبی دارند. از این رو برای نصب در فضای آزاد هم مناسب هستند.

IC های موجود در پنل های توکار دور شیشه موجب می شود تا از بروز هر گونه شوک و نویز جلوگیری شود.

دارای بدنه مقاوم آلومینیومی هستند و حداقل میزان افت نور را دارا می باشند.

شرکت آماتیس عرضه کننده محصولات روشنایی و پنل های LED با برند سیلورلایت بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه