مقاله ها

نکات و ایده هایی برای چراغ آویز جذاب – بخش دوم

در مقاله قبلی ۶ مورد از نکات مهم و ایده آل برای داشتن چراغ آویز جذاب را مطرح کردیم؛ این مقاله که ادامه مقاله قبلی است ۶ مورد دیگر از این نکات را مطرح می نماید؛ لطفا با آماتیس همراه باشید.

ایده هایی برای چراغ آویز جذاب – بخش دوم

۷- چراغ آویز را به مجموعه هنری خود اضافه کنید.

ما تمام زندگی خود را صرف ساخت مجموعه کامل هنری برای خانه هایمان می کنیم. این که یک مجسمه نفیس یا یک بوم نقاشی الهام بخش است یا خیر از دغدغه های ماست. نورپردازی و تجهیزات آن نیز می تواند مانند یک اثر هنری در خانه مهم باشد. یک قطعه هنری درخشان یا نوع خاصی از چراغ آویز پیدا کنید تا مجموعه منحصر به فردی از آثار هنری را در خانه خود ایجاد کنید.

۸- هیچ وقت سبک کلاسیک را فراموش نکنید.

شما می توانید از طریق صفحات خیره کننده مجلات، یک خانه کاملا مدرن را با مبلمان و دکور مطابق با نظر طراحان پر کنید. البته، هیچ چیز نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. این انتخاب برای یک یا دوبار، زیبایی وصف ناشدنی به محل زندگی شما می بخشد.

۹- هنگامی که شک دارید، یک آویز کوچک مشکی را انتخاب کنید

بیایید این گونه به این ماجرا نگاه کنیم، در کمد لباس بسیاری از خانم ها LBD ها (لباس کوتاه مشکی) یافت می شود. رنگهای بی انتها و ملایم، در مورد همه چیز اتفاق می افتد. پس چرا در مورد چراغ های روشنایی از این طرز فکر استفاده نمی کنیم؟ در حالی که رنگ های دیوار، مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی در طول سالها تغییر می کنند، می توانید مطمئن باشید که یک چراغ آویز ساده سیاه همیشه ترکیب زیبایی را ایجاد می کند.

۱۰- ایده گرفتن از طبیعت و انتخاب چوب

کمی از عناصر طبیعی و ارگانیک مانند نور خورشید، گیاه، وسایل چوبی یا تکه چوب در وسایل خود استفاده کنید. قسمتهایی از تجهیزات خانه خود را با الهام گرفتن از طبیعت تهیه کنید تا خانه ای گرم داشته باشید.

 ۱۱- تجهیزات مشابه سبک midcentury modern را فراموش نکنید.

هیچ دوره ای به اندازه دوره ای که سبک midcentury modern ارائه شد، محبوب نبوده است. خوشبختانه در این دوره، طراحان چراغ هایی با طرح های جدید در این زمینه طراحی و معرفی کرده اند، از خطوط تا اشکال نوآورانه. به راحتی می توانید چراغ آویز مناسب برای هر خانه ای را در میان آن پیدا کنید.

۱۲- طرح منحصر به فردی برای سقف خود انتخاب کنید.

این که خانه شما ویژگی هایی نظیر، کاشی های تزئینی، سقف کاذب، نقاشی دیواری و یا نورهای سقف کاذب دارد، اهمیتی ندارد. همیشه یک قاعده خوب برای داشتن تجهیزات چراغ روشنایی وجود دارد. شما بدون توجه به مدل سقف خانه می توانید هر نوع چراغ روشنایی را انتخاب کنید.

 

https://www.hunker.com/13708323/12-alluring-pendant-lighting-ideas

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *