Silverlight | سیلورلایت

چراغ آویز

روشنایی همواره نقش مهمی در خلق وخوی افراد در همه محیط ها دارد. از این رو محصولات متنوع مختلفی طراحی و تولید شده است. چراغ آویز یک راه حل روشنایی است که ارزش آن نه تنها تامین روشنایی محیط است. بلکه علاوه بر زیبایی فضا بر روی خلق و خو نیز ی تواند تاثیرگذار باشد.

با این حال، اول، مهم است بدانیم که چگونه نور می تواند بر خلق و خو و روان رنگی روشنایی هوشمند تاثیر بگذارد؟
نورپردازی در فضای باز تجاری یا صنعتی، خلق و خوی مردم را به سطح غیر قابل تصور میرساند.، رنگ نور یکی از ویژگی های هر سیستم نورپردازی است که می تواند بر روی درک افراد تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، رنگ های گرم مانند نارنجی و زرد باعث می شود فرد احساس آرامش در محیط زندگی  خود داشته باشد در حالی که رنگ های روشن باعث می شود که شخص فعال و پر انرژی باشد. این امر بیشتر برای فضای اداری ترجیح داده می شود، زیرا این رنگ ها باعث افزایش بهره وری کارکنان می شود. بنابراین، با روشنایی مناسب در جای مناسب، یک فضا میتواند شگفتی برای کارکنان ایجاد کند.

چراغ های آویز در اشکال، اندازه ها و رنگ های مختلف وجود دارند و در حین تنظیم حالت مناسب، توزیع نور را یکنواخت می کنند.

 

مزایای نورپردازی با چراغ آویز LED

به غیر از تنظیم خلق و خوی مناسب، نورپردازی نیز مزایای مختلفی را ارائه می دهد که آن را یک گزینه نورانی محبوب ساخته است. برخی از موارد موثر عبارتند از:

  • انرژی کارآمد
  • شیک و مرسوم، مد روز
  • متناسب با هر فضا و مکان
  • تعمیر و نگهداری کم

کاربردهای نورپردازی با چراغ آویز LED

هتل ها
با توجه به خواسته های زیبایی داخلی هتل، چراغ های آویز می توانند یک انتخاب چشمگیر باشند. آنها نه تنها محیط را با نور کافی روشن می کنند، بلکه یک فضای آرام و جذاب برای مهمان ایجاد می کنند. برخی از مناطق که چراغ های آویز را می توان در یک هتل نصب کرد عبارتند از: ورودی، لابی، پذیرش، بار و سالن ها و اتاق ها

دفاتر
این محصولات برای دفاتر هم گزینه خوبی هستند چرا که می توان آن را در هر کجا در دفتر نصب کرد. بنابراین، مهم نیست که در ااتاق کنفرانس، منطقه غذاخوری و یا اتاق شخصی، هستید. چراغ های آویز می توانند بدون نیاز به چشم انداز و نورپردازی چشمگیر برای این مکان ها استفاده شوند. علاوه بر این، چراغ های آویز نیز می توانند در فضاهای باز دفتر مانند محل پذیرش هم مورد استفاده قرار گیرند.

فروشگاه ها
چراغ های آویز از نظر بصری لذت بخش هستند و از این رو نصب آنها در فروشگاه ها می تواند مشتریان را جذب کند. با نصب کامل چراغ های آویز، یک فروشگاه می تواند قدرت نمایش محصولات را افزایش دهد در حالی که مستقیما بر خلق و خوی مشتری تاثیر می گذارد.

نکته:

اگرچه می توان این چراغ ها را در فضاهای مختلف استفاده کرد، اما چراغهای آویز باید با توجه به ارتفاع سقف نصب شوند. به عنوان یک قاعده، چراغ های آویز باید حداقل 30 اینچ از سقف آویزان شوند تا کارآیی لازم را داشته باشند.

منبع:

wiprolighting

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه