مقاله ها

چراغ اضطراری LED

چراغ اضطراری

چراغ اضطراری یکی از محصولات کاربردی و مفید روشنایی می باشد که در مناطقی با قطعی برق زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر همه می دانیم که انرژی برق جزو مهم ترین و کاربردی ترین انرژی های دنیا است که زندگی همه انسان ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در سرتاسر دنیا همه تکنولوژی های روز وابسته به انرژی برق هستند.  بنابراین در صورت قطع این انرژی حیاتی همه صنایع و کارخانه ها و مهم تر از آن زندگی مردم مختل می شود.

بر همین اساس تولید کنندگان به دنبال تولید محصولاتی می باشند که مصرف بهینه خوبی داشته و در عین حال تولید نور با کیفیتی را نیز داشته باشند.

یکی از همین محصولات خوب که با تکنولوژی روز دنیا یعنی ال ای دی کار می کند چراغ اضطراری می باشد.

چراغ اضطراری ال ای دی یکی از پر کاربرد ترین محصولات روشنایی اضطراری می باشد که در مناطق دارای قطعی برق استفاده می شود. این چراغ ها در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری کاربرد زیادی دارند و معمولا شارژی می باشند.

چراغ های اضطراری ال ای دی دارای یک باتری بوده و از این رو قابلیت شارژ شدن را دارند. پس هر زمان که برق قطع می شود، این چراغ ها آماده نوردهی هستند.

 مکانیزم عمل چراغ اضطراری

ابتدا چراغ را به برق شهر وصل کرده و تا شارز شدن کامل صبر کنید. هر زمان که چراغ شارژ روشن شد، دستگاه را از از برق جدا کنید.

در هنگامی که برق قطع شده است، چراغ را روشن کرده و تا چندین ساعت از نور با کیفیت آن بهره ببرید.

چراغ های اظطراری قابل حمل بوده و می توان آن ها را در هر مکانی که دوست داشت استفاده کرد. بنابراین استفاده از این چراغ ها این امکان را فراهم می کند تا در زمان قطعی برق راه پله ها و هر مکان دیگر را که نیاز فوری به نور دارد، روشن کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *