مقاله ها

چراغ مطالعه مهندسی گیره دار سیلورلایت

چراغ مطالعه مهندسی گیره دار

همه افرادی که اهل مطالعه یا انجام کارهای ترسیمی و طراحی هستند، می دانند که نور لازمه کارشان می باشد. اما خیلی از وقت ها همین نور مسئله ای چالش برانگیز می شود. نور یا خیلی زیاد است و یا کم. به همین دلیل باید از چراغ مطالعه خوب و با کیفیت استفاده کرد تا این مشکلات برطرف شود. یکی از انواع چراغ مطالعه مهندسی، چراغ مطالعه مهندسی گیره دار یا کلیپسی است. همچنین در مطالب قبلی شما را برای خرید یک چراغ مطالعه مناسب راهنمایی نمودیم. شما میوانید از طریق لینک از مطالب ان مقاله نیز بهره ببرید. برای مطالعه کلیک کنید.

چراغ مطالعه مهندسی گیره دار ال ای دی دارای مزایای بی شماری است که در ادامه این مطلب به آن ها اشاره میکنیم.

چراغ مطالعه مهندسی گیره دار سیلورلایت

۱- ارتفاع پایه مناسبی دارد.

برای داشتن نوری با کیفیت مطلوب و زاویه دید مناسب می بایست در درجه اول ارتفاع پایه چراغ مطالعه مهندسی گیره دار از اندازه خوبی برخوردار باشد. این ویژگی در چراغ مطالعه کلیپپسی سیلورلایت وجود دارد.

۲- مفصل سه بعدی در گردن این چراغ مطالعه مهندسی وجود دارد.

این قابلیت در چراغ مطالعه کلیپسی سیلور لایت موجب می شد تا امکان چرخش چراغ مطالعه در تمام جهات فراهم باشد. به این ترتیب با قرار دادن این چراغ مطالعه روی هر سطحی می توانید قسمت چراغ آن را به سمت دلخواه خود تنظیم کنید.

۳- گیره با کیفیتی در این چراغ مطالعه موجود است.

این قابلیت سبب می شود تا قرار گیری بر روی تمام سطوح به دلیل بهره گیری از یک گیره و پایه معمولی ممکن شود. بنابراین مصرف کننده می تواند در هر جهتی که تمایل دارد چراغ مطالعه را متصل کند.

۴- قابل حمل است.

اگر به هر دلیلی تمایل داشته باشید خارج از اتاق خواب یا اتاق کار خود مطالعه کنید تا کاری را انجام دهید، به راحتی می توانید چراغ مطالعه را جابجا کنید.

۵- از تکنولوژی ال ای دی بهره مند است.

این چراغ مطالعه مهندسی دارای led پنج وات یخی می باشد. از این رو نوری با کیفیت تولید کرده و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی زیادی می کند. به علاوه هیچ گرما و حرارتی از این چراغ مطالعه به برون منتشر نمی شود.

۶- استاندارد تاییدیه نور اروپا را دارا می باشد.

تمامی چراغ مطالعه های سیلورلایت دارای تاییدیه و استاندارد CE اروپا بوده، و تست های CRI آن نشان دهنده تولید استاندارد نور آبی است.

۷- رنگ بندی متنوعی دارد.

این مدل از چراغ مطالعه مهندسی سیلورلایت دارای تنوع رنگی می باشد. این چراغ مطالعه در رنگ های سفید، سبز و آبی طراحی و ساخته شده که می تواند با دکوراسیون شما مطابقت و هماهنگی داشته باشد.

کارشناساان اماتیس برای ارائه مشاوره و خدمات قبل و پس از فروش در کنار شما میباشند. شما میتوانید در فروشگاه انواع چراغ مطالعه ها را مشاهده نمایید و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید. برای ورود به فروشگاه کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *