مقاله ها

چراغ های آب نما ال ای دی

چراغ های آب نما

چراغ های آب نما ال ای دی نوع دیگری از محصولات روشنایی هستند که دارای تنوع بسیار بالای مدل و رنگ می باشند. از این چراغ ها برای نورپردازی پارک ها و  فضاهای مختلف که دارای آب نما می باشند استفاده می شود.

چراغ های آب نما  زیبایی شگفت انگیزی را در محیط پیرامون خود  ایجاد می کنند و و قابلیت دگرگون کردن یک محیط را دارا می باشند. استفاده از چراغ های آب نما ال ای دی علاوه بر این که کیفیت نور خروجی را تضمین کرده صرفه جویی قابل توجهی نیز در پول و وقت شما می کنند.

این محصولات نیازی به نگهداری و تعویض ندارند چرا که دارای ضمانت کیفیت هستند و استفاده از مواد اولیه مرغوب  و  همچنین تکنولوژی پیشرفته led در ساخت آن ها موجب می شود تا دوام و ماندگاری بالایی داشته باشند.

برخی از مدل های این چراغ ها این قابلیت را دارند تا رنگ خود را تغییر دهند. بنابراین به زیباسازی محیط کمک زیادی می کنند.

در صورتی که تمایل دارید نورپردازی از بیرون محیط آبی انجام شود این نکته را در نظر داشته باشید که منبع نور با آب نما باید فاصله مناسبی داشته باشد .

نکته مهم درباره استفاده از چراغ های آب نما ال ای دی این است که باید از چراغ هایی استفاده شود که در برابر آب و رطوبت مقاومت دارند. متاسفانه نوع تقلبی این محصولات نیز در بازار وجود دارد. برای خرید این چراغ ها و کلا تمامی محصولات روشنایی به فروشگاه های معتبر و دارای سابقه مراجعه کنید.

امروزه استفاده های گسترده ای از این مدل چراغ ها می شود. این دسته از محصولات ال ای دی هم به صورت روکار و هم به صورت توکار نصب می شوند. استفاده از چراغ های آب نما ال ای دی هم مصرف انرژی کمتری دارد و هم پخش نور با کیفیت و بالایی را دارا می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *