Silverlight | سیلورلایت

دستیابی به روشنایی مناسب برای هر اتاق می تواند کار پیچیده ای باشد. روشنایی سقف یکی از انواع مختلف نورپردازی است که واقعاً می تواند در متفاوت کردن فضا تاثیر بسزایی داشته باشد. اما قبل از هر هزینه ای، چند مورد از جمله اندازه اتاق (از جمله ارتفاع سقف) و منابع دیگر نور را باید در نظر داشته باشید؛ همچنین قبل از خرید توجه به تم رنگ اتاق را فراموش نکنید. مسلماً مهمترین عامل انتخاب چراغ آویز، سبک و استایل آن اعم از مدرن، فلزی تا مدل های خوشه ای است. در این مقاله و مقاله بعدی به معرفی ایده هایی جذاب برای چراغ های آویز خواهیم پرداخت؛ ایده هایی که می تواند ظاهر ملال آور و خسته کننده هر فضایی را درخشان کند.

ایده هایی برای چراغ های آویز جذاب – بخش اول

۱- یک جفت آویز با رنگ خنثی

اجازه ندهید که خانه شما رنگارنگ باشد. با اضافه کردن رنگ های متالیک و خنثی به پالت رنگ خانه خود و استفاده کافی از این رنگها، انعکاس زیبا و جسورانه ای از وسایل در خانه ایجاد می شود که فضای خانه ی شما را درخشان می کند.

۲- از رنگها نترسید

شرکت معروف Pantone، تجهیزاتی با رنگ های متنوع و چراغ های آویز مخصوص محیط ناهارخوری دارد که نخستین مجموعه تولیدی این شرکت Pantone’s Light Coll است. این شرکت از رنگ های بنفش استفاده زیادی می کند. این آویزهای رنگارنگ یک راه عالی برای ترکیب رنگ های شاد در محیط است.

۳- برای فضاهای صمیمی، نور نرم را در نظر بگیرید.

هیچ چیز بهتر از بیدار شدن در محیطی آرام با پرده های مناسب نیست. این پرده ها به شما اجازه می دهد از نور طبیعی و فضای بیرون لذت ببرید. با این حال، نور زیاد، همگام خواب آزار دهنده است. از پرده هایی استفاده کنید که نور را کم می کنند ولی، به دنبال آویز با لامپ هایی باشید که نوری شبیه خورشید و ملایم دارند، تا بتوانید یک روز طولانی را به خوبی به پایان برسانید.

۴-بافت های مختلف را امتحان کنید

عناصر تزئینی مانند چراغ ها، یک فرصت مناسب برای ترکیب بافت و استفاده زیاد از انواع آن است. با تشکر از ذهن خلاق طراحان نورپردازی که راه خوبی برای اضافه کردن تنوع بصری به محل سکونت ارائه داده اند، هر شخص می تواند از انواع بافت، اعم از پنبه ای، بتنی، چوب، سرامیک و شیشه ای در تجهیزات و دکوراسیون استفاده کند.

۵- احساس آرامش با استفاده تک رنگ در دکوراسیون

در دنیایی پر از رنگ، یک پناهگاه سفید و تک رنگ می تواند دقیقا همان چیزی باشد که پزشکان توصیه کرده اند. این چراغ آویز تک رنگ برای این دفتر کار بسیار مناسب است.

۶-گاهی اوقات انتخاب چراغ بزرگتر بهتر است.

شما فرد بسیار خوش شانسی هستید اگر خانه شما سقف بلندی دارد، ما رسماً به شما حسادت می کنیم. شما همیشه فرصتی برای این سقف بلند را ندارید پس از این موقعیت استفاده کنید. برای این سقف از آویزها در مقیاس بزرگ استفاده کنید.

 

https://www.hunker.com/13708323/12-alluring-pendant-lighting-ideas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه