Silverlight | سیلورلایت

چراغ های دکوراتیو

چراغ های دکوراتیو نقش بسزایی در طراحی و دکوراسیون داخلی ایفا می کنند. این چراغ ها به دلیل قابلیت های ویژه ای که دارند، بسیار مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته اند. چرا که به راحتی می توان با استفاده از آن ها نورپردازی محیط را انجام داد و به علاوه هماهنگی لازم بین سایر المان های دکوراسیون را نیز برقرار کرد.

این دسته از چراغ ها برای نورپردازی محیط داخلی و همچنین ویترین مغازه ها زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. چراغ های خطی را هم می توان در دسته چراغ های دکوراتیو قرار داد. این چراغ ها معمولا به صورت ردیفی داخل یا روی سقف ها نصب می شوند و ضمن تامین نور محیط می توانند به زیبایی فضا نیز کمک شایانی بکنند.

چراغ های دکوراتیو ال ای دی

چراغ ال ای دی دکوراتیو چراغی است که در ساخت آن از تکنولوژی لامپ های ال ای دی استفاده شده است.

از ویژگی های بارز این محصولات این است که هم دارای تنوع رنگ هستند و هم تنوع شکل بالایی دارند. اشکال مهندسی این چراغ بسیار مورد پسند است. مهم تر از همه این که این چراغ ها بسیار کم مصرف بوده و در هزینه های شما نیز صرفه جوی می کنند.

تنوع بالای رنگی در ال ای دی های این چراغ ها باعث شده تا در همه فضاها قابل استفاده باشد.

اگر بخواهیم مهم ترین ویژگی این چراغ ها را مورد بررسی قرار دهیم، بعد از با صرفه بودن به دلیل استفاده از ال ای دی، می بایست نوردهی بالا و با کیفیت را عنوان کنیم.

در این محصولات برخلاف سایر محصولاتی که در ساخت ان ها از تکنولوژی ال ای دی استفاده نشده است، 90 درصد انرژی به نور تبدیل می شود در حالی که در لامپ های قدیمی فقط 10 درصد از انرژی به نور تبدیل می شد و 90 درصد آن هدر می رفت. همین امر باعث شده تا نوری با کیفیت داشته باشند و به علاوه تولید گرما نکنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه