Silverlight | سیلورلایت

وسایل نورپردازی مناسب نه تنها امکان استفاده بهتر از فضای بیرونی را فراهم میکند، بلکه حیاط خسته کننده شما را به یک جای کاملا دلپذیر تبدیل میکند. با وجود تنوع در گزینه های موجود، اعم از چراغ های رشته ای آویز تا چراغ های دیواری و دکوری شیک، انتخاب آسان نخواهد بود. تردید نکنید و این مدل های محبوب چراغ فضای باز که محوطه شما را درخشان میکند، مورد بررسی قرار دهید.

 ایده هایی از چراغ فضای باز که میتواند به حیاط شما جان تازه ای ببخشد – بخش دوم

 

  • چراغ ریسه ای از لامپهای ادیسونی ، قیمت ۴۹ دلار

هیچ چیز به اندازه لامپ های رشته ای نمیتواند پاسیو را سحرآمیز کند. رشته ای از این لامپ ها به اندازه کافی با دوام هستند و با نور گرم خود باعث جذابیت و لذت بردن از فضا و آرامش روح کسانی که در این فضا غذا می خورند، میخندند و وقت میگذرانند، می شود.

 

  1. چراغ دیوار کوب سرامیکی مدرن مدل معابد ، شروع قیمت از ۱۷۹ دلار

این چراغ دیواری مدرن، یادآور چراغ های قدیمی است. محفظه ای شیشه ای با قاب آهنی دارد که گاهی با رنگ برنز نقاشی میشوند و میتواند به فضای باز جلای خاصی دهد و برای ساعت ها مهمانی در فضای باز را دلفریب کند.

  1. مدل CB2 Kini فانوس سیاه بزرگ ، قیمت ۵۹ دلار

این شی نورانی، این قاب بامبو سیاه  است که اطراف یک ظرف شیشه ای روشن را احاطه کرده است و بهانه ای برای صرف زمان بیشتری در محوطه است. هنگامی که از این چراغ استفاده می کنید، از گذشت سریع زمان شگفت زده میشوید. مانند قدم زدن در زیر نور ستارگان یا نشستن در کنار نور شمع است.

  1. چراغ ۱۲ اینچی مدل Dahlia LED ، قیمت ۲۷۹ دلار

چراغ های روشنایی یک راه جالب برای اضافه کردن جلوه به فضای بیروی خانه است. هنگامی که یک انتخاب جسورانه و مدرن از ترکیب نور کلاسیک با چراغهایی که گردن بلندی دارند، داشته باشید خانه ای رویایی می سازید. بازوهایی که به دیوار وصل میشوند و نور متمرکزی که این لامپها ایجاد می کنند، شخصیت و زیبایی خاصی به حیاط خانه شما میبخشد.

۵- بازگشت مدرن شمع های دیواری ،قیمت ۳۳۹ دلار

این چراغ به سبک مدرن است در واقع چراغی قدیمی در قالبی کاملا مدرن است، چه چیزی را دوست ندارید؟ این مدل چراغ وارونه دیوارکوب با لامپ رشته ای ادیسونی می باشد.

 

  1. چراغ های انبار ،قیمت ۱۰۲ دلار

در میان ویژگی های بسیاری که این چراغ دارد، مانند مدل های دیگر از چراغهای قدیمی الهام گرفته است و با نصب این چراغ آویز، حال و هوای سحرآمیز خانه روستایی و انبارهای آن به حیاط خانه شما اضافه می شود و احساس “خوش آمدگویی به خانه” را القا می کند.

  1. فانوس LED قابل حمل Luau، قیمت ۱۹۹ دلار

این چراغ را میتوان فانوس کوچک نامید. این چراغ قابل حمل می تواند در سفر همراه شما باشد و هر وقت به آن نیاز داشته باشید در دسترس است. میتوانید از نور ملایم و گرم آن روی میز ناهار خوری در فضای باز استفاده کنید و با هر بار شارژ از ۵ تا ۱۰ ساعت روشنایی در اختیار شما قرار میدهد. این مدل، جایگزین ساده و مدرن شمع و یا چراغ نفت سوز است.

 

توجه داشته باشید که این چراغ ها صرفا برای ایده گرفتن می باشد و قیمت آنها صرفا جهت اطلاع درج گردیده است. با توجه به طولانی بودن این موضوع در مقالات بعد ایده های تکمیلی قرار داده خواهد شد.

منبع (با تلخیص و تصرف):

https://www.hunker.com/13708072/14-outdoor-lighting-fixtures-that-will-bring-character-to-your-yard

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه