Silverlight | سیلورلایت

نورپردازی یک امر ضروری برای تمام برنامه های کاربردی تجاری است. این بخش جدایی ناپذیر از زندگی ما است و هیچ چیز بدون نورپردازی در دنیای مدرن امروزی امکان پذیر نیست. صنعت روشنایی به طور مداوم نوآورانه است و عامل مهمی در رونق رشد در بخش های مختلف اقتصاد است.

چراغ های LED بهترین انتخاب به منظور تامین روشنایی برای تمام برنامه های تجاری می باشد. چرا که دارای مزایای بی شماری است. کارخانه های تولیدی، دفاتر شرکت ها، صنایع، موسسات آموزشی، فضاهای عمومی و مواردی دیگر از جمله مصرف کنندگان چراغ های LED هستند.

بهترین دلایل استفاده از روشنایی LED در اسکله های بارگیری :

ایمنی

ایمنی برای فضاهای مهم مانند اسکله بارگیری به دلیل ماهیت بحرانی آنها اهمیت زیادی دارد. از آنجا که تجهیزات سنگین، کالاها و ماشین آلات اغلب در اسکله بارگیری می شوند؛ ضروری است که این مناطق را تا آنجا که ممکن است ایمن حفظ کنیم. منطقه فعال تر، نیاز به سطوح نور با کیفیت دارد. اگر از چراغ های LED در اسکله های بارگیری استفاده شود، ایمنی کالا و کارکنان حفظ خواهد شد. چرا که این محصولات نور یکنواخت و با کیفیتی را ارائه می کنند که موجب دید بهتر و در نتیجه ایمنی بیشتر می شود.

یکنواختی نور برای دید بهتر

چراغهای LED مانند نور افکن و چراغهای پرچین دارای یکنواختی پرتو برتر هستند و برای بارگذاری اسکله ها و پایانه ها مناسب هستند. نورپردازی یکنواخت برای بارگذاری اسکله ها لازم است زیرا این قابلیت بصری را بهبود می بخشد که به نوبه خود بر عملکرد کارکنان تاثیر می گذارد. کارگران، اپراتورها و ماشین های سنگین  در شب با یک نور یکنواخت قادر خواهند بود به سرعت از منطقه عبور کنند. نور یکنواخت همچنین خطاها را کاهش و ایمنی را افزایش می دهد.

صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه نگهداری

برای مناطقی که در 24 ساعت شبانه روز می بایست از یک منبع نوری استفاده کنند، لازم است که کارایی انرژی را در نظر بگیرند. خصوصا در مورد چراغ ها. چراغ های LED مناسب برای مناطقی مانند بارگیری اسکله ها هستند که باید در مصرف انرژی صرفه جویی کنند. این چراغها کارآیی زیاد و عملکرد بالایی دارند.

شاخص CRI

شاخص رندر رنگ یا CRI یک اندازه از ظرفیت نور است که رنگ واقعی یک شی را نشان می دهد. اهداف اصلی CRI هنگام روشن کردن بارگذاری اسکله ها این است که اشتباهات و خطاهای دید را به حداقل برساند. در اسکله بارگیری ، اکثر ظروف رنگی هستند و در چنین فضایی نیز خطرات دیگر وجود دارد. با منبع نور LED CRI، خطاهای می تواند به حداقل برسد و بارگذاری اسکله ها می تواند امن تر شود.

منبع:

wiprolighting

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه