مقاله ها

چرا LED ها می توانند با نورپردازی فروشگاه های خرده فروشی تفاوت ایجاد کنند؟

نورپردازی فروشگاه ها

اصلاح یا بازسازی یک فضای خرده فروشی می تواند تجربه ای عصبی باشد. مهم نیست که اندازه فروشگاه چقدر است، همه چیز باید قبل از شروع برنامه ریزی شود.  از انتخاب طراح مناسب، پیمانکار، محصولات نورپردازی همه و همه باید حساب شده بررسی شوند.

با این حال، یکی از مهم ترین جنبه های نوسازی در یک فضای خرده فروشی، روشنایی است.

انواع روشنایی مورد استفاده در فروشگاه خرده فروشی

نورپردازی
معمولا در فروشگاه های خرده فروشی که اجناس از قبیل جواهرات و سنگ های قیمتی را به فروش می رسانند، روشنایی هدفمند به منظور جذب مشتری انجام می شود. حتی آن دسته از رسانه های خرده فروشی که در پوشاک و یا سایر موارد مرتبط با شیوه زندگی مشغول به کار هستند، از نورپردازی استفاده می کنند تا مجموعه خاص خود را برجسته نمایند. از آنجا که ظاهر محصول به افزایش فروش کمک می کند، روشنایی می تواندکمک کننده بزرگی باشد.

تمرکز روشنایی
تمرکز روشنایی یا روشنایی کار به ویژه برای آن دسته از فروشگاه ها که در آن برخی از وظایف بسیار مهم باید انجام شود مناسب است.

روشنایی محیط
به جز روشنایی چند بخش خاص از فروشگاه، هر فضای خرده فروشی نیاز به روشنایی دارد که تمام قسمتهای فروشگاه را با نور روشن پوشش می دهد. روشنایی محیط برای مشتریان مهم است. نورپردازی مناسب این اطمینان را به مشتری می دهد که همه جای فروشگاه روشن است.

عواملی که باید در هنگام بازسازی فضای خرده فروشی رعایت شوند
هدف این است که با نورپردازی مناسب مشتریان یک اقلام مناسب را خریداری کنند. نور مناسب می تواند به تصمیم گیری خرید کمک کند و مشتری را به فروشگاه بازگرداند.

چراغ های روشنایی مناسب با CRI بالا می توانند به مشتریان کمک کنند که تصمیمی درست بگیرند، و تصادفی و سریع خرید نکنند. این مسئله برای صاحبان فروشگاه اهمیت زیادی دارد.

منبع:

http://www.wiprolighting.com/blog/renovating-your-retail-store-here%E2%80%99s-how-leds-can-make-a-difference

1 دیدگاه در “چرا LED ها می توانند با نورپردازی فروشگاه های خرده فروشی تفاوت ایجاد کنند؟

  1. ناشناس گفت:

    بسیار زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *