اخبار متفرقه

چگونه روشنایی ال ای دی می تواند سطح امنیتی کسب و کار تجاری شما را ارتقاء دهد؟!


با روشنایی های مدرن، امنیت کسب و کار شما تا حد زیادی بهبود یافته است. حتما می پرسید چطور؟ با سیستم های روشنایی هوشمند.

سیستم روشنایی هوشمند برای کسب و کار شما
همه می انیم که استفاده از روشنایی مناسب کمک زیادی به به امنیت کسب و کار می کند. روشن نگه داشتن چراغ در مکان کسب و کار، این امکان را فراهم می کند تا در هر زمان و ساعتی از شب کسب و کار شما قابل دیدن باشد. همچنین روشن بودن محیط سبب می شود تا همه چیز کامل و واضح در دوربین های امنیتی دیده شوند. خوب مزیت این ها چیست؟ همه این موارد باعث می شود تا از ورود و تجاوز افراد غریبه به محل کسب و کار شما جلوگیری شود. حال سیستم روشنایی هوشمند این امنیت را بیشتر کرده است. سیستم های روشنایی هوشمند دارای حسگرهای حرکتی هستند. بدین معنی که در شب، به محض این که فردی در محیط حرکت کند، سیستم روشنایی فعال شده و نور لامپ ها را بیشتر می کند تا اگر فرد مزاحمی وارد محیط شده در دوربین ها دیده شود.

چگونه LED ها می توانند امنیت کسب و کار شما را افزایش دهند

تامین امنیت محیط
سیستم های هوشمند قادر هستند تا به زنگ خطر متصل باشند. بنابراین در مواقع ضروری و اضطرار، شما می توانید چراغ های قرمز و زرد را برای اطلاع دادن به کارکنان خود روشن کنید. بنابراین ان ها می توانند به صورت محل را ترک کنند در حالی که محیط روشنایی کافی و مناسبی دارد و همه به سلامت از محیط خارج می شوند.

کاهش حوادث
با داشتن سیستم روشنایی هوشمند می توان از هر گونه حوادث در محل کار جلوگیری کرد. اگر سیستم روشنایی محل کسب و کار شما هوشمند باشد دیگر نیازی نیست که چراغ محیط دائما روشن باشد. به محض این که سنسورهای حرکتی کوچکترین تحرکی را دریافت کنند، با نهایت قدرت روشن شده و محیط را نورانی می کنند.

منبع:

https://www.ledlightandpower.com/leds-can-enhance-businesss-security/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *