مقاله ها

کاربرد لامپ های LED در دکوراسیون منزل

کاربرد لامپ های LED

ویژگی ها و قابلیت های زیادی که لامپ های LED دارند، موجب شده است تا کاربرد لامپ های LED بسیار گسترده باشد. و در دکوراسیون منزل بسیار مورد استقبال زیادی قرار گیرد.

استفاده از این لامپ ها، جدید ترین روش برای تبدیل یک خانه سنتی به یک خانه مدرن می باشد. این ویژگی زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که رنگ کردن دیوارهای خانه امکان نداشته باشد. در این صورت است که کاربرد لامپ های LED چشمگیر می شود. این لامپ ها این قابلیت را دارند که رنگ های مختلفی را از خود منتشر کنند.

برای این کار باید از ریسه های نواری استفاده کنید. ریسه نواری LED به وسیله یک کنترل از راه دور کار می‌کند. این امکان وجود دارد که با دادن برنامه خاص به این ریسه ها رنگ‌ های مختلفی را در فضای خانه خود ایجاد کنید.

تغییر رنگ به وسیله این لامپ ها فقط مختص دیوارها نیست. بلکه در هر جایی از خانه می‌ توان از آن‌ ها استفاده کرد. این کاربرد بسیار گسترده است. از دستگیره‌ در گرفته تا تغییر رنگ آب دوش یا شیر دستشویی و پشت دکورها همگی با استفاده از لامپ های ال ای دی امکان پذیر است.

استفاده از لامپ های LED در آشپزخانه و در مجاورت هود، فضای خاص و شگفت انگیزی را به وجود می آورد.

کمی خلاقیت به کار برید. مثلا استفاده از لامپ‌های قرمز و سبز در دستگیره درب سرویس‌ بهداشتی، این معنا را می تواند داشته باشد که، الان فردی داخل سرویس بهداشتی است.

این لامپ های روشنایی ویژگی بسیار خاص دیگری هم دارند. این ویژگی منحصر به فرد قابلیت تغییر رنگ با تغییر درجه حرارت آب است. تکنولوژی پیشرفته ای که در این لامپ ها وجود دارد. این امکان را فراهم کرده است که به صورت همزمان با تغییر کردن درجه آب از سرد به گرم، رنگ نور هم از آبی به قرمز تغییر رنگ پیدا می کند. فکرش را بکنبد چقدر شگفت انگیز است.
شما حتی می‌توانید با شروع ریزش آب، رنگ روشویی را تغییر دهید. در منازلی که از روشویی های شیشه ای استفاده می شود، این امکان وجود دارد که رنگ روشویی را با ریزش یا بدون ریزش آب تغییر داد.

کاربرد لامپ های LED در دکوراسیون بسیار گسترده است. و تنها مختص فضای داخلی منزل نمی باشد. شما می توانید در داخل حیاط و یا آلاچیق، از ریسه های ال ای دی استفاده کنید و نیمکت های موجود را روشن کنید.

این دسته از محصولات روشنایی بسیار بادوام هستند. نمی سوزند و مصرف برق کمی دارند. در عین حال که میزان نور بیشتر و با کیفیت تری تولید می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات LED و قیمت آن ها با متخصصان شرکت آماتیس در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *