مقاله ها

۱۲ مدل چراغ آویز جذاب

بهترین طرح نورپردازی ،طرحی هنری است که با فضا و معماری اطراف بازی می کند. چراغ روشنایی آویز، چراغی مدرن است که به عنوان یک استاد ، این وظیفه بزرگ را رقم می زند. به طور معمول، برای روشنایی شدن یک منطقه وسیع تر، یک چراغ آویز کم است و چراغ روشنایی آویز انتخاب خوبی در این زمان است. نوردهی چند جهته یا محیطی به جای نور مستقیم باعث می شود که این وسایل یک انتخاب ایده آل باشند – به بیان دیگر، این چراغ های بسیار جذاب هستند. چراغهایی مدرن، درخشان، هنری و تاثیرگذار که در اینجا ۱۲ دلیل برای استفاده از این چراغ های آویز مدرن را بررسی می کنیم.

  1. چیزی غیر منتظره ایجاد کنید.

چراغ های آویز یک فرصت استثنایی برای ایجاد یک خانه ی منحصر به فرد را ارائه می دهند. این چراغ فوق العاده شیک، با اتصال به سقف، امکان تنظیم ارتفاع و جهت نور بر اساس نیاز را در هر زمان ایجاد می کنند.

۲- حس حرکت ایجاد کنید

چراغ های گیج کننده، شبیه شکل موج شگفت انگیز، از لحاظ بصری تجسم حرکتی نرم را ایجاد می کنند. این چراغ طوری طرحی شده که به آرامی در حال چرخش است. این چراغ آویز با ایجاد سایه های جالب که مانند روح در حال حرکت هستند، حس عجیبی ایجاد می کنند.

۳- پرهیجان و مدرن

طراح چراغ های روشنایی Michael Anastassiades ، برای طراحی سازه هایی با حداقل امکانات مشهور است. این چراغهای گرد که برای Flos طراحی شده، نمونه ای زیبا از طرح هایش هستند.

۴- فضای مفید را افزایش دهید

مدل Lambert & Fils مشابه نقشه یک تقاطع، نورپردازی جدیدی را  با بازی ارتفاع نور ایجاد می کند. این مدل، ترکیبی از لامپ های شیشه ای شیری و پایه های برنجی است که به رنگ سیاه در آمده اند و به اندازه کافی با نور بازی می کند.

  1. ۵٫ عادی را به حالت فوق العاده تبدیل کنید.

ظاهر ظریف و مدرن این چراغ آویز، حس پویا و درام را به طرز خیره کننده ای به حمام اضافه می کند. چراغ آویز با روکش چوبی، نور محیط را پر از سایه های جذاب می کند، در حالی که نور مستقیم به سمت پایین ایجاد می کند که شما به آن بیشتر نیاز دارید.

۶- همواره به مینیمالیست توجه داشته باشید

این آویز مدل West Elm برای بالای میز ناهار خوری یا جزیره آشپزخانه بسیار مناسب است و نوری در کمال درخشندگی ارائه می دهد. خطوط تمیز و ساده در قاب خطی این چراغ آویز باعث ایجاد حس مینیمالیستی می شود.

  1. مخلوط نوآوری و خلاقیت.

برای ایجاد زیبایی فقط به تجهیزات صنعتی نیاز نداریم. دسته ای از لامپ ها فرصت منحصر بفردی برای خلاقیت و ایجاد سبکی نو ارائه می دهد. نه تنها شما می توانید از انواع لامپ ها، بلکه سایر سخت افزار و رنگ بندی استفاده کنید. طول سیم را به دلخواه انتخاب کنید و هر اندازه که دوست دارید آن را دور پایه بچرخانید و به هرتعداد که می خواهید به آن لامپ وصل کنید.

۸- با چراغ های آویز اثر هنری ایجاد کنید.

جایزه بهترین طراحی سالانه در سال ۲۰۱۳ به طرح Interior ، که طرح چراغ های آویز است، تعلق گرفت. این طرح یادآور عروسک هایی است که از رشته هایشان آویزان شده اند. این چراغ ها برای نورپردازی مدرن و جذاب طراحی شده اند.

  1. سادگی هیچ گاه از مد نمی افتد.

اینکه آویز مدل Ferm Living هیچگاه از مد نمی افتد ، غیر قابل انکار است.برندهایی که به مینمالیست اعتقاد دارند، زیبایی محصولات خود را با سادگی آنها برجسته می کنند . از اتصال یک گیره براق برنجی و یک حباب ساده و گرد، آویزی به دست می آید که با یک رابط خاکستری آویز شده است و مانند شی درخشان شناور در هوا به نظر می رسد.

  1. یک طراحی تاثیرگذار ایجاد کنید.

چراغهای آویز Flos می توانند علاوه بر نورپردازی اتاق آن را بسیار مجلل نشان دهند. از دیدگاه بصری ماندن آکروبات به نظر می رسد، این آویز مات سیاه با شکل مخروطی آشپزخانه شما را از حالت یکنواخت خارج می کند.

  1. چراغ آویز می تواند هیجان انگیز باشد.

این چراغ های شبیه اشک، طرح خیره کننده ای از Apparatus Studio است که مانند درخشش ظریف یک گردنبند جدید به نظر می رسد. درخشان و دوست داشتنی. این چراغها با رابط برنجی خود هر کسی را وادار به توقف و نگاه کردن می کند تا زیبایی و درخشش آن را تحسین کند.

  1. چراغی رویایی به جهت تابش قابل تغییر

این چراغ که توسط Juniper طراحی شده است، قوانین گرانش زمین را نقض می کند. این چراغ برای میزهای طولانی مانند میز ناهار مناسب است. این چراغ به شکل یک میله نورانی آویز است که به راحتی می توان جهت این چراغ را تغییر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *