Silverlight | سیلورلایت

چراغ مطالعه ی مهندسی 1217 فلزی

`

برای مطالعه و یا خرید چراغ های مطالعه مهندسی بهتر است از نور زرد یا همان لامپ های معمولی استفاده شود؛ زیرا نور مهتابی به علت این که نوسان دارد برای مطالعه مناسب نیست.

مشتاقان تحصیل بهتر از هر کسی می دانند که روشنایی مناسب یکی از مهم ترین پیش نیازهای مطالعه طولانی مدت است. یک چراغ مطالعه خوب نه تنها خواندن صفحه ها را ساده تر می کند؛ بلکه جلوی خستگی و ضعیف شدن چشم را نیز می گیرد.

اما یک چراغ مطالعه مهندسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد. در واقع برای خرید چراغ مطالعه مهندسی چه فاکتورهایی را باید مد نظر داشت.

خرید چراغ مطالعه مهندسی

یکی از فاکتورهای مهم برای خرید چراغ مطالعه مهندسی داشتن ارتفاع پایه مناسب است. این قابلت زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که فرد قصد انجام کارهای ترسیمی را داشته باشد. از این رو مهندسان و معماران عزیز می بایست این ویژگی را در اولویت قرار دهند.

تنظیم زاویه تابش نور هم یکی از فاکتورهای مهم برای خرید چراغ مطالعه مهندسی است. برای این کار یا باید کلاهک چراغ مطالعه را تنظیم کنید یا حالت تابش را تغییر دهید.

چراغ مطالعه دیمر دار سیلور لایت که در شرکت آماتیس عرضه می شود، دارای مفاصل متعدد است که به همین دلیل این فابلیت را دارد که در تمام جهات چرخش کند. همچنین قابلیت تنظیم رنگ نور به سفید/ یخی/ آفتابی را دارا است. به علاوه وجود قابلیتی مثل دیمر، این امکان را به شما می دهد که شدت نور را تنظیم کنید. بنابراین می توانید شدت نور چراغ را در شب و روز متناسب با مقدار مورد نیاز، تنظیم کنید. این ویژگی در چراغ مطالعه های سیلورلایت وجود دارد.

نوع لامپ چراغ مطالعه مهندسی فاکتور انتخاب بعدی است. چراغ مطالعه ای را انتخاب کنید که دارای لامپ ال ای دی یا اس ام دی باشد. چرا که این لامپ ها نه تنها دارای نور با کیفیت و مطلوبی هستند، بلکه به دلیل داشتن تکنولوژی ال ای دی هیچ گرما و حرارتی را از خود منتشر نمی کنند.

ویژگی های چراغ مطالعه ی با کیفیت

چراغ مطالعه سیلورلایت با استفاده از پخش کننده ی نور در سطح led، از خیرگی چشم در صورت دیدن مستقیم چراغ، جلوگیری می کند، و همین طور، شاخص تولید رنگ نور این چراغ ها به دقت کنترل شده است تا به چشم آسیب نرساند، به همین دلیل نور این چراغ های led برای چشم مضر نیست.

جنس بدنه چراغ هم اهمیت دارد. معمولا چراغ مطالعه های موجود در بازار از جنس پلاستیک، فلز یا استیل ساخته شده اند. مهندسان و طراحان عزیزی که می بایست به صورت مداوم از چراغ مطالعه استفاده کنند باید از خرید چراغ های پلاستیکی خودداری کنند. چرا که این نوع از چراغ ها استحکام و وزن مناسبی را ندارند و مدام به پایین میز می افتند.

چراغ مطالعه ی مهندسی سیلورلایت با بدنه ی فلزی و مفاصل متعدد خود، زیبایی منحصر بفردی به میزکار و اتاق خواب می دهد.

بورس چراغ مطالعهچراغ مطالعه ایکیاخرید اینترنتی چراغ مطالعه رومیزیخرید اینترنتی چراغ مطالعه مهندسیخرید چراغ مطالعه ledخرید چراغ مطالعه پایه بلندخرید چراغ مطالعه رومیزیخرید چراغ مطالعه فانتزیخرید چراغ مطالعه مهندسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه