مقاله ها

 ۷مدل چراغ آویز ایده آل برای ناهارخوری

چراغ آویز

وسایل روشنایی به طور طبیعی، به نقطه کانونی هر اتاق ناهارخوری تبدیل می شوند. اگر فضای ناهارخوری شما  نیاز به یک بروزرسانی دارد، چرا با تغییر وسایل قدیمی خود با چیزهای به روزتر شروع نمی کنید؟! راه های خلاقانه ای برای نوسازی و بروزرسانی روشنایی این مکان وجود دارد. بنابراین غم و غصه را رها کنید. روشن بودن میز غذا در مهمانی بسیار مهم است و شاید بتوان گفت که در اولویت اول قرار دارد؛ این ۷ مدل چراغ آویز شما را غافلگیر خواهد کرد و با الهام از آنها می توانید چراغ آویز مناسب خود را پیدا و انتخاب کنید.

 ۷ مدل چراغ آویز ایده آل برای ناهارخوری

 

۱- چراغ آویز ترکیبی و هماهنگ

یک ردیف یا خوشه ای از لامپ آویز یک نگاه کلاسیک است، اما ما طرفدار مخلوط کردن سبک ها هستیم. سعی کنید رنگ های مختلف یا اندازه های مختلفی از لامپ  آویز را مخلوط کنید. مانند یک پالت رنگ یا آرایه ای از اشکال مختلف. مدل West Elm امکان رسیدن به این نگاه پویا را فراهم می آورد.

۲- چراغ آویز سرامیکی دست ساز

ممکن است یک وسیله دست ساز، به اتاق غذاخوری احساس خوشحالی و صمیمیت القا کند. به سراغ آویز چینی یا سرامیکی که از صنایع دستی و هنرهای دستی است، بروید. طراح داخلی Amber Lewis از آویز های Heather Levine Ceramics برای گرم و صمیمی نشان دادن اتاق غذاخوری استفاده کرد.

۳- چراغ آویز با سایز بزرگ

لوسترهای ظریف از دور خارج شده اند و جای خود را به چراغ های آویز بزرگ داده اند. آویزهای بزرگ، مثل این چراغ با مقیاس بازی می کنند و می توانند تاثیر مهمی در اتاق غذاخوری داشته باشند.

۴- چراغ آویز بافته شده از الیاف

امضاء سبک بومی مدرن پای این آثار است – پرده های بافته شده از الیاف، پتوهای مراکش و صندلی های زینتی – اکنون نوبت به چراغ آویز ها رسیده است. چراغ های آویز دکوراتیو، می توانند حس بومی ایجاد کنند و به لبه های سخت اتاق ناهارخوری، حس نرمی اضافه کند.

۵-  چراغ آویز مات و مشکی

لوسترهایی با کریستال های درخشان و رنگهای براق را فراموش کنید. لوسترها برای دیده شدن نیازی به براق بودن و درخشش ندارند . با یک لوستر که متضاد محیط است و مشکی مات (و یا برنزی تیره ) است، می توان جلب توجه کرد. مانند تجهیزات تصویر. این وسایل با اینکه کلمه ای نمی گویند اما حرف بسیاری برای گفتن دارند.

۶- چراغ آویز کابلی

شاید تاکنون برای پنهان کردن کابل بلند چراغ اتاق خود زحمت زیادی کشیده باشید و باز هم موفق نشده باشید. اما الان همه چیزانعطاف پذیر است. از این ویژگی برای طراحی چراغ های مدرن استفاده شده است. این چراغ آویز جادویی که توسط Michael Anastassiades برای Flos طراحی شده است، یک نمونه باورنکردنی از این مدل است که از زوایای مختلف، جالب یا شگفت انگیز به نظر میرسد.

۷- چراغ آویز رنگی و ساخته شده از مهره

اغلب گفته می شود که چراغهای روشنایی، زینت یک اتاق هستند. در حال حاضر، طراحان چراغهای آویز که شبیه رشته هایی از مهره ها هستند را طراحی کردند. این آویز های رنگارنگ توسط استودیوی طراحی آلمانی با ترکیب اشکال هندسی، رنگ ها و الگوهای پر پیچ و تاب، چراغ های آویز جذابی را طراحی کرده اند.

 

منبع (با تلخیص و تصرف) :

https://www.hunker.com/13590196/7-dining-room-lighting-trends-for-2017-2018

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *