مقاله ها

عینک ایمنی با چراغ LED

عینک ایمنی

بسیاری از مشاغل هستند که نیاز به تجهیزات و لوازم ایمنی فردی دارند. در این مشاغل بر حسب فعالیت خطرناکی که انجام می شود می بایست کلیه نکات ایمنی در ان رعایت شود. یکی از لوازم مهم و ضروری برای بسیاری از مشاغل مانند، جوشکاری، فعالیت های آزمایشگاهی و … عینک ایمنی می باشد.

عینک ایمنی بزرگ بوده و سطح چشم را کاملا پوشش می دهد و از چشم در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند. اما معمولا اغلب کارکنان از به کار بردن عینک های ایمنی خودداری می کنند. چرا که این عینک ها بعضاً موجب ناراحتی می شوند و معایبی دارند.

مشاغلی مانند مکانیکی، کار معدن، جوشکاری، سنگ زدن و سمباده کاری، شیشه بری و …. نیاز به دقت و نور کافی برای انجام کار دارد. بنابراین افراد در بسیاری از موارد برای بالا بردن میدان دید خود از به کار بردن عینک ایمنی خودداری کرده و متاسفانه دچار حادثه می شوند.

پیشرفت تکنولوژی خوشبختانه در این زمینه هم به کمک انسان آمده و راهی برای حل این مشکل پیدا کرده است.  عینک ایمنی چراغ دار LED راه حل این مشکلات می باشد.

هنگام کارکردن با این عینک ها نور مورد نیاز به خوبی تامین می شود. علاوه بر تامین نور با کیفیت و شفاف توسط چراغ های LED در این عینک ها، دیگر نیازی به استفاده از چراغ های سنگین دارای نور خیره کننده هم نمی باشد و دست ها کاملا آزاد هستند.

عینم ایمنی چراغ دار دارای چراغ های قابل تنظیمی است که نور آن با توجه به نیاز فرد کم یا زیاد می شود. این عینک ها دارای یک باتری با عمر بیش از 50 ساعت می باشند.

عینک ایمنی LED ایده آل برای انجام پروژه های خانه، لوله کشی، کارهای الکتریکی، تعمیر خودرو، مطالعه در شب و … می باشد.

شیشه این عینک ضد خش بوده و کلیه استاندارهای لازم را کسب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *