مقاله ها

لامپ ال ای دی مناسب برای اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری

انتخاب نور مناسب برای اتاق غذاخوری بسیار اهمیت دارد. نور مناسب به منزل و اتاق غذاخوری شما هویت می دهد. در صورتی که تمایل داشته باشید اتاق غذاخوری خود را نورپردازی کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از لامپ های LED می باشد.

زمانی که با اعضای خانواده و یا دوستان و میهمانان خود مشغول خوردن غذا هستید. اصلا روشنایی بیش از اندازه نیاز نیست. در صورتی که از روشنایی زیادی در اتاق غذاخوری استفاده شود نتیجه بدی دارد. برعکس نور کم هم نتیجه خوبی ندارد و اشتهای غذا خوردن را از بین می برد. و فرد احساس خمودی و خواب آلودگی می کند.

لامپ ال ای دی مناسب برای اتاق غذاخوری

انتخاب لامپ‌های شفاف برای لوستر، در اتاق پذیرایی موجب می شود تا درخشش و زیبایی اتاق بیشتر شود. بهتر است برای اتاق غذاخوری، از رنگ های ملایم استفاده کنید. رنگ هایی که شفاف باشند ولی در عین حال زننده نباشند.

ایده دیگری هم برای شما داریم. می توانید در اتاق پذیرایی  چراغ هایی ثابت قرار دهید. چراغ هایی که امکان کاهش یا افزایش دمای رنگ گرم را داشته باشند تا در هنگام صرف غذا محیطی جذاب و متعادل را برای شما فراهم کند.

در صورتی که نورپردازی خوبی انجام دهید می توانید فضاهای خالی در اطراف میز را پر کنید. آباژور هم می تواند در نورپردازی کمک کند. با استفاده از آباژور می توانید جلوه فضای اتاق را افزایش دهید.
لامپ های ال ای دی موجب می شوند تا حس آرامش بیشتری در محیط اتاق به وجود آید. به منظور بهره مندی از لذت نور ال ای دی می توانید  تعدادی از چراغ های سقفی را خاموش کنید.

در صورتی که اتاق پذیرایی شما دارای گچ بری می باشد. می توانید با استفاده از ریسه های LED این گچ بری ها را تزیین کنید. با این کار جلوه ویزه ای به گچ بری اتاق می دهید.

به صورت کلی میزان نور در هنگام صرف ناهار با میزان نور در هنگام صرف شام متفاوت است. باید برای تنظیم بهتر میزان نور از چراغ های ال ای دی  ثابت که قابلیت تنظیم نور را دارند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *